Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
World of Warships
Ana SayfaOyunlar › World of Warships - Savaş Gemisi Oyunu

World of Warships Indir

Şimdi İndir
Windows Tümü - 5.0 Gb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
5.0 Gb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Soldiers of the Universe
Yerli Yapım FPS Savaş Oyunu
Fortnite Battle Royale
Hayatta Kalma Oyunu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Cep Futbol Oyunu
Java Cepler İçin FIFA World Cup 2006
WTFast
Oyunlar İçin Ping Düşürme Programı
Java Oyun Paketi
Cep Java Oyunlar

World of Warships - Savaş Gemisi Oyunu

Doğukan
Son güncelleme: 02 Ocak 2016, Cumartesi
World of Warships
World of Warships - 2
World of Warships - 3

World of Warships, geminiz ile tehlikeli sularda yol alarak karşınıza çıkan düşmanlarınızı yok etmeye çalışacağınız bir gemi savaş oyunudur.

World of Warships ile tarihteki en simgeleşmiş savaş gemilerini komuta edin ve devasa donanma filonuzu oluşturun. Önemli teknolojik parçaların seviyesini artırın ve okyanusları domine etmeye hazırlanın. Wargaming.Net tarafından BigWorld oyun motoru kullanılarak geliştirilen MMO oyunu World of Warships'de sahip olduğunuz savaş gemisiyle rakip gemileri yok etmeye çalışacaksınız.

Her deniz savaşı, büyük risklerin alındığı oyuncuya karşı oyuncu çatışmalarında bir dizi stratejik seçenek ve senaryo sunan geniş bir harita yelpazesinde eşsiz bir deneyimdir.Uçak gemileri: Oyuna gerçek zamanlı strateji tarzındaki oynanışı ekleyen çok yönlü gemilerdir. Üç türden uçak taşıyan (Bombardıman Uçakları, Torpido Uçakları ve Avcılar) ve aynı anda birden fazla filoyu yönetebilen uçak gemileri, savaşı gökyüzünden şekillendirebilir.

Dört adet gemi sınıfı, sayısız geliştirme ve stratejik olarak tasarlanmış haritalarda aksiyon hiçbir zaman bitmez. Her maç, eşsiz bir deneyimdir. World of Warships oyununda kaptanlık koltuğuna oturan herkesi saatler boyu sürecek strateji, taktiksel oyun ve adrenalin yüklü çatışmalar bekliyor.

Muhripler
Muhripler, oyunda bir dizi rol üstlenir. Ekiplerindeki büyük toplara sahip gemilerin hedef alması için düşman gemilerini aramada, düşman gemilerine torpido salvoları gerçekleştirmede ve dost gemilere ilave uçaksavar koruması sağlamada kullanılabilirler.

Kruvazörler
Kruvazörler, en yüksek hareket yeteneğine sahip savaş gemisi sınıfıdır. Hızlıca ve yıkım saçan bir güçle karşılık vermek için tasarlanan bu gemiler, daha büyük gemiler için bir muhrip kalkanı ve ekip için uçaksavar platformları olarak kullanılır. Bu gemiler, diğer kruvazörlerle başa baş mücadele edebilir ve bazıları, önde gelen gemilere hasar vermek için torpido kullanabilir.

Zırhlılar
Zırhlı gemiler, World of Warships oyununun özetle "ağır ağabeyleridir" ve rakiplerine üç şekilde tehdit oluşturur. Devasa ateş gücü ile ağır zırhın bileşimi, bu gemileri denizde önüne gelen her şeyi yıkan bir güç haline getirir. İkincil top bataryaları, onları daha küçük gemilere karşı ciddi bir tehdit yapar; ayrıca güvertelerine dizilmiş pek çok uçaksavar topu da olağanüstü miktarda uçaksavar savunması sağlar.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..