Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Wolfteam
Ana SayfaOyunlar › Wolfteam - Ücretsiz Multiplayer Kurt Adam Oyunu

Wolfteam İndir

Şimdi İndir
Windows Tümü - 2.40 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
2.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Soldiers of the Universe
Yerli Yapım FPS Savaş Oyunu
Fortnite Battle Royale
Hayatta Kalma Oyunu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Wolfteam Wall Hack
Wolfteam Oyunu Hilesi
Joygame
Client ve Web Tabanlı Ücretsiz Online Oyunlar
Infection Strike
Ücretsiz RPG Online Oyun

Wolfteam - Ücretsiz Multiplayer Kurt Adam Oyunu

Muhammed
Son güncelleme: 11 Ekim 2017, Çarşamba
Wolfteam
Wolfteam - 2
Wolfteam - 3

Wolfteam, aksiyon, taktik ve özel becerilerinizi sergileyebileceğiniz çok oyunculu bir aksiyon oyunu.

Wolfteam, ücretsiz multiplayer oyunlar arasında en çok oynanmakta olan oyunlardan bir tanesi.

Klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS tarzı online oyunudur. 22 milyon oyuncusu ve 1.291.762 klanı ile Türkiye'nin lider oyunu Wolfteam, %100 Türkçe içerik ve Joygame kalitesi ile oyun severleri bekliyor.

Wolfteam ile yeni bir deneyimine hazır mısınız? Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur. Wolf Team çok sayıda farklı oyun modu sunuyor. 17 Karakter, 9 Kurt, 17 Özel Versiyon Karakter, Yüzlerce Silah, Türkiye'ye özel harita ve oyun modları ile sınırları olmayan, seslendirme ve içerikleri Türkçe olarak arkadaşlarınızla rahatça oynayabilirsiniz.

Hikayesi:
Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

Epoxyn adlı yeni ilacını, DNA'ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan Anti-Epoxyni buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı. Fransız Ordusu, WolfTeam yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu.
Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam'i gün geçtikçe güçlendirdiler.Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve Anti-Epoxyne uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi.

Yabancı Lejyonlar kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.WolfTeam'in kuruluş amacı, Anti Epoxyn'in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir savaş örgütü haline gelmekti.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..