Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Running Eyes
Ana SayfaMasaüstü Programları › Running Eyes - Hızlı Okuma ve Alıştırma Programı

Running Eyes İndir

Şimdi İndir
Windows Tümü - 62.40 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.4
Boyut:
62.40 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Masaüstü Programları
Heka imece
Mouse ve Klavye Hareketlerini Kayıt Programı
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
Jasc Animation Shop
Ücretsiz Animasyon Yapma Programı
Klavye Katipliği Programı
Hızlı Klavye Kullanma Programı
RunKeeper - GPS Track Run Walk
Yaptığınız Spor İstatistilerini Takip Etme
Nike+ Running
Android ve iOS Için Koşu Takip Uygulaması
Gravity Project
Android ve iOS Için Koşma Oyunu

Running Eyes - Hızlı Okuma ve Alıştırma Programı

Muhammed
Son güncelleme: 31 Aralık 2014, Çarşamba
Running Eyes
Running Eyes - 2
Running Eyes - 3

Running Eyes (Koşan Gözler) bir hızlı okumanın alıştırma ve uygulama yazılımıdır. Bu programının meydana getirilmesinin temel nedeni, hızlı okumada görülen birçok alandaki eksiklikleri tamamlamaktır.

Bu yazılım, küçük yaştaki çocukların da faydalanabileceği şekilde tasarlanmıştır. (Ne kadar erken yaşta öğrenilirse o kadar az unutulur). Koşan Gözler yazılımı ile okuma yazması olmayan çocuklar sevdikleri çizgi resimleri takip ederek algılamalarını arttırmaktadır. Kelimelerle, sayılarla, resimlerle ve istediğiniz bir belge açarak programı uygulama şansına sahip bulunmaktasınız. Kelimeler Türkçe sözlükten seçme kelimeler olup aşamalara ayrılmıştır. Program mevcut olan 34 bin kelimeden rastgele seçerek çalışmaktadır, sürekli aynı kelimeleri seçmeden eğitileni sürekli çalışmasına yol açmaktadır. Sayılar basamaklara ayrılarak rastgele üretilmiş olup aynı sayıları tekrarlama şansı verilmemektedir. Yazılım hem yetişkinler hem de çocuklar için yaklaşık yüzer taneden fazla resimlerden resim seçerek çalışmaktadır. Sizin kaydettiğiniz herhangi bir belgeyi açarak, belgelerinizdeki kelimeleri kullanarak hızlı okumanızın çalışmasını yürütebilmektesiniz. Böylece değişik mesleklere sahip kişilerin kendi alanlarındaki değişik kelimeleri hızlı bir şekilde algılatmayı sağlanmaktadır.

Program çalıştığı esnada programın hızını, aşamasını ve/veya seviyesini değiştirebilirsiniz. Bu şekilde bir seviyedeyken çalışmanızı durdurmadan bir üst veya bir alt seviyeye geçebilirsiniz, aynı şekilde hızınızı ve/veya çalışılan aşamayı da artırıp azaltabilirsiniz. Ayrıca program çalışırken de tam ekran görüntüsüne geçebilirsiniz, böylece programı projeksiyon cihazına da entegre etme özelliğine de sahip olmuş olursunuz. Programın arka plan rengini değiştirebileceğiniz gibi, sayı ve/veya kelimelerin de fontunu ve/veya renklerini de değiştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ister artan, isterse azalan bir sayaç sayesinde, programın çalışma zamanı verdiği gibi zamana karşı yarışma imkanı da vermektedir.

Çalışma alıştırmalarını tamamladıktan sonra kendinizi sınamak için ister çoktan seçmeli, isterse hızlı testlere geçerek kendi seviyenizi belirleyebilirsiniz. Her alıştırmanın ve her testin değişik tiplerde dokuz adet istatistiki grafiklerini görebilirsiniz. Açtığınız bir belgenin satırındaki kelime sayısını ayarlayarak takip etme özelliği bulunmaktadır. Kadran okuma alıştırması sayesinde bir satırdaki kelime sayısını ayarlanabileceğiniz gibi, okuduğunuz sırada diğer satırları da takip etme şansına sahipsiniz. Ok yönlendirme alıştırmasındaki kelimeler, sabit kelimeler olmayıp seviyeye göre sözlükten rastgele kelimeler seçilerek çalışılmaktadır.

Yabancı dil bölümündeki alıştırmada, İngilizce kelimelerin Türkçe tercümelerini istenilen hızda gösterilerek, İngilizce kelimeleri ve anlamlarını hızlı bir şekilde hafızada kalması gerçekleşmiş oluyor. Böylece kişinin kelime haznesini kısa bir sürede arttırma şansına sahip olmuş oluyor. Ayrıca resimler klasöründeki resimlerin isimlerini değiştirmemek kaydıyla, istediğiniz resimleri koyup programınızda çalıştırabilmektesiniz.

Hızlı Okuma Sürüm 1,4 ücreti: 49,56 TL

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..