Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Opera
Ana Sayfaİnternet Programları › Opera - En Hızlı Web Tarayıcısı

Opera İndir

Şimdi İndir
Windows Tümü - 36.60 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
48.0.2685.35
Boyut:
36.60 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir İnternet Programları
İnternetten Film İndirme Programı
Film İndirme Programı
SafeIP
Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Smarttürk WebTV
Ücretsiz HD TV İzleme Ve Radyo Programı
Java
Java Son Sürüm
SpeedyFox
Firefox, Skype, Chrome Hızlandırma Programı
Sticky Password Free
Şifreleri Yönetme Programı

Opera - En Hızlı Web Tarayıcısı

Muhammed
Son güncelleme: 09 Ekim 2017, Pazartesi
Opera
Opera - 2
Opera - 3

Opera, internet tarayıcıları arasında ismi hızla yayılan en hızlı web tarayıcısı.

Opera, hızı ve güvenirliği ile her zaman diğer tarayıcılara göre bir adım önde bulunan internet tarayıcısı son hamlesi ile birlikte tüm engelli web sitelerine kolayca ulaşabilmektedir. Her güncelleme ile çok daha güvenli ve pratik olmayı başaran Opera, alternatif web tarayıcıları listenizde bulunması gerekiyor.

Bilgisayar ve mobil cihazlar için geliştirilmekte olan Opera, ücretsiz olarak kullanıcıları tarafından indirilip kullanılabilmektedir. Dahili reklam engelleyici, pil gücü tasarrufu ve ücretsiz VPN tarayıcı desteğiyle her zaman rakiplerinden bir adım önde olan tarayıcı ne yazık ki hiç bir zaman istediği ilgiyi kendisine çekemedi. HTML5 ve CSS 3 desteği sağlayan tarayıcı masaüstü bileşenleriyle beraber güçlü özelliklere sahiptir. hızlıdır, daha güvenlidir ve kullanımı denediğiniz diğer ağ tarayıcılarından daha kolaydır.

Opera gezinme güvenliğinizi sağlar, böylece içeriğe odaklanabilirsiniz. Sizi web'deki sahtekarlık ve zararlı yazılımlardan korur. Sınırsız ve ücretsiz VPN özelliğini sayesinde tüm engelli web sitelerine ulaşabilirsiniz. Çevrimiçi reklamlardan sıkıldınız mı? Opera, eklentilere ihtiyaç duymadan reklamları engelleyebilen ilk büyük tarayıcıdır. Test sonuçlarına göre dahili reklam engelleyicisi içerik açısından zengin web sayfalarını Opera'ya %90 daha hızlı yüklemektedir.

Opera'nın hızı ve performansı önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Veri sıkıştıran Opera Turbo özelliği, yerleşik reklam engelleyici ve diğer özellikleri, daha hızlı gezinmenize ve yeni pil tasarrufu özelliği de daha uzun süre gezinmenize yardımcı olacaktır. Laptop pil ömrünü %50'ye kadar uzatır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..