Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Opera Mini
Ana Sayfaİnternet Programları › Opera Mini - Mobil Cihazlar için Opera Mini

Opera Mini İndir

Şimdi İndir
Mobile - -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
-
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Mobile
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir İnternet Programları
İnternetten Film İndirme Programı
uTorrent ile Film indirmek çok kolay
SafeIP
Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Smarttürk WebTV
Ücretsiz HD TV İzleme Ve Radyo Programı
Java
Java Son Sürüm
Ares
Video Ve Müzik İndirme Programı
Opera Mini (Android)
Android Için Opera Mini Tarayıcısı
Mini Golf
Golf Oyunu
SpeedyFox
Firefox, Skype, Chrome Hızlandırma Programı

Opera Mini

Muhammed
Son güncelleme: 11 Mart 2015, Çarşamba
Opera Mini
Opera Mini - 2
Opera Mini - 3

Telefonunuz için Opera Mini ile hız kaybetmeden ve ara belleğe almadan daha fazla mobil video izleyin, veri tasarrufu sağlayın ve yavaş bağlantıları ü

Opera Mini, Opera tarafından geliştirilmekte olan cep telefonları ( Android, iPhone, Java, Symbian, v.s. ) için ücretsiz internet tarayıcısıdır. Tüm telefonlar için dünyanın en hızlı tarayıcısıdır.Sayfalar ve sekmeler yavaş bağlantılarda bile diğer tarayıcılara göre çok daha hızlı yüklenir. Mobil sistemler için en iyi web tarayıcısına sahip olun. Opera Mini Mobil cihazlarınızda internet kullanımınız için tasarlanmıştır.

Yeni düz tasarımı, optimize edilmiş çözünürlüğü ve güçlü işleme motoru ile Opera Mini, telefonunuz için harikulade bir web tarayıcısıdır. Tüm internet ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek basit ve kusursuz bir pencere yaratmak için çok düşündük. Dünya çapındaki tüm telefon türlerinde çalışacak şekilde tasarlandı. Önceki versiyonlarından kat ve kat daha hızlı çalışan bu sürüm sayesinde artık internet sayfalarına erişiminiz çok daha kolay. Opera mini indir şık görünür, hızlıdır ve birçok faydalı özellikle birlikte gelir.

Opera Mini ile Android, iPhone, Java, Symbian, java mobil cihazlarınıza indirerek özgürce sörf yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.Karşıdan yüklemek için telefonunuzdan m.opera.com adresini ziyaret edin.

Özellikleri:
- Arama teknolojiler geliştirilmiş bu sayede bir sayfada istediğiniz bölümü metin arama sistemi sayesinde çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
- Download ve upload özelliği de olan bu internet tarayıcısı sayesinde cep telefonunuza uyumlu olan herşeyi indirebileceksiniz.
- Yer imlerini bilgisayarınız ile senkronize edebilmenize de olanak tanıyor.
- Bölge seçimi özelliklerini sunan internet siteleri için de uyumludur.

Opera Mini, neredeyse her telefonda çalışan dünyanın en popüler web tarayıcısıdır. %90'a kadar daha hızlı interneti ücretsiz edinin. Karşıdan yüklemek için telefonunuzdan m.opera.com adresini ziyaret edin.

Opera MiniyiiOS (iPhone, iPad ve iPod),Android (Telefon ve Tablet), Windows Phone (8 ve üzeri) mobil cihazlarınıza sitemiz üzerinde bulunan ilgili indirme linki üzerindende indirebilirsiniz.

Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
Bunlarda İlginizi Çekebilir