Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Kim Arıyor
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroid › Kim Arıyor - Android Için Arayan Kimliği Bulma Uygulaması

Kim Arıyor İndir

Şimdi İndir
Android 2.3.3 ve üzeri - 7.30 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
4.0.42
Boyut:
7.30 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Mobil Uygulamalar
Arçelik Akıllı Kumanda
Android ve iOS İçin Arçelik Akıllı TV Kumanda Uygulaması
Yandex Navigasyon
Android ve iOS Için Ücretsiz Navigasyon Uygulaması
Talk to Translate
Android İçin Sesle Yazı Yazma Uygulaması
Sesten Yazıya Çeviri TTS
Android İçin Sesi Yazıya Çevirme Uygulaması
STT - Konuş Yaz
Android İçin Sesi Yazıya Çevirme Uygulaması
GrepWin
Dosya ve Klasör İçerisinde Kelime Arama Programı
Ses Arttırıcı - Ekolayzer
Android Için Ses Yükseltme Uygulaması
Bu Numara Kim
Android Için Bilinmeyen Bumaralar

Kim Arıyor

Doğukan
Son güncelleme: 16 Eylül 2015, Çarşamba
Kim Arıyor
Kim Arıyor - 2
Kim Arıyor - 3

Kim Arıyor uygulaması ile bilmediğiniz bir numara tarafından arandığınızda sizi kimin aradığını bulabilirsiniz.

Kim Arıyor ile rehberinize kayıt olmazsada mobil telefonunuzdan sizi kim arıyor öğrenin. Telefon çalarken ekranınızda adı, adresi ve diğer bilgileri hemen görüntüler. Android telefonunuza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama sizi arayan ve rehberinizde bulunmayan kişilerin kimliklerini tespit ederek arayan kişi veya firmanın kimliğini gösteriyor.

Kim Arıyor? Android ve Windows Phone uygulamasını kullanarak rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz. Hem özel kişiler hem şirketler hakkında, çağrılarla ilgili arayan kimliğini gösterir. Telefon numaralarını arayın, istenmeyen çağrıları engelleyin ve telefonunuz çalarken kimin aradığını tespit edin.

Kim Ariyor ÖZELLİKLERİ:
ÇAĞRI TANIMLAMA: Kişi listenizde numara yoksa sizi kimin aradığını merak etmeyin. Kim Ariyor - Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla artık arayan kişiyi gerçek zamanlı olarak tespit edebilirsiniz.

ÇAĞRILARI ENGELLEME: Can sıkıcı telefonla pazarlama, istenmeyen çağrılar ve diğer istenmeyen kişilerden kaçının. Kim Ariyor - Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla çağrıları engelleyin.

NUMARA ARAMA: Bir numaranın arkasındaki kişi veya şirketin adını, adresini veya ticari bilgilerini tespit edin. Kim Ariyor - Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla dünya çapında 1,5 milyarın üzerinde çağrı numarasının iletişim bilgilerini tespit edebilirsiniz.

KİŞİ LİSTESİ YEDEKLEME: Yeni bir telefona geçtiğinizde kişilerinizi kaybetmekten sıkıldınız mı? Kim Ariyor - Çağrı Tanımlama Uygulamasının Yedekleme işleviyle bir daha bir kişinin numarasını kaybetmeyeceksiniz.

KİŞİ LİSTESİ GÜNCELLEME: Numaralar ekleyerek telefonunuzun kişi listesini ad ve adres bilgisiyle kolayca zenginleştirin. Kim Ariyor - Çağrı Tanımlama Uygulamasıyla telefon rehberinizde saklamak istediğiniz kişilerin yeni numaralarını ve profillerini ekleyebilirsiniz.

PROFİLİM: Kim Ariyor - Çağrı Tanımlama Uygulamasında profilinizi güncelleyerek aradığınızda diğer kullanıcıların gördüğü adınızı yönetin. Temiz ve kusursuz bir saygınlığı korumak için veritabanı bilgilerimizde istenmeyen takma adlarını silin.

EKRAN AYARLARI: Uygulama ayarlarında hangi ekranların görüntüleneceğini, çağrı tanımlama penceresinin konumunu ve bilgi ekranının ne kadar süreyle görüntüleneceğini seçebilirsiniz.

Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
Bunlarda İlginizi Çekebilir