Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Youtube en çok izlenen video Despacito oldu [Video]

Doğukan tarafından 07 Ağustos 2017, Pazartesi günü eklendi.
Pasaindir Haber Youtube en çok izlenen video Despacito oldu [Video]
YouTube'da en çok izlenen video, yılalr sonra yer değiştirdi ve Despacito oldu.
Youtube en çok izlenen video Despacito oldu [Video]

YouTube'da en çok izlenen videolar arasında zirve yine değişti. Bu sefer 7 ay gibi kısa bir sürede zirveyi herkesin beklediği Despacito kondu. Despacito bu hızlı gidişe bakılırsa en yakın rakibinin yanına yaklaşamayacağı çok büyük fark atacak gibi duruyor.

YouTube'un en çok izlenenler listesinde Wiz Khalifa'nın "See You Again" şarkısının YouTube'da Gangnam Style'ı geçerek en çok izlenen olması büyük ses getirmişti. 6 Nisan 2015'te YouTube'da yayınlanmış olan klibi, sadece 7 ay önce yüklenmiş olan Luis Fonsi ve Daddy Yankee'nin "Despacito" şarkısı tarafından tahtından alabora edilerek bir daha yanına yanaşmayacak şekilde saf dışı bırakılmış gibi duruyor. Şarkının klibi 12 Ocak 2017'de YouTube'da yüklenmiş ve 7 ay gibi kısa bir sürede 3 milyarı aşkın defa izlenmesi etkileyici bir başarı niteliği taşıyor.

YouTube'un en çok izlenen videosu "Despacito" oldu.
Luis Fonsi ve Daddy Yankee'nin birlikte seslendirdiği Despacito'nun tek başarısı bu da değil. 7 ayda 4,6 milyar dinlenme sayısına ulaşan Despacito müzik piyasasını yerinde oynattığı artık herkes tarafından kabul edilir oldu. Tırmanışını sürdüren şarkının çıtayı çok daha yükseklere taşıyacağı artık su götürmez bir gerçek diyebiliriz. Ama zirvedeki yerini ne kadar koruyacağı merak edilmiyor değil.

İşte o video klip;

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz