Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Windows 10 İçin Büyük Bir Güncelleme Yolda

Muhammed tarafından 26 Ekim 2016, Çarşamba günü eklendi.
Pasaindir Haber Windows 10 İçin Büyük Bir Güncelleme Yolda
Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için büyük güncellemeyi duyurdu.
Windows 10 İçin Büyük Bir Güncelleme Yolda

Microsoft, Windows 10 işletim sistemine gelecek ikinci büyük güncellemeyi duyurdu. Windows'un ilk büyük güncellemesi olan Anniversary Update'i geçtiğimiz Ağustos ayında yayınlayan firma ikinci büyük güncellemesi olan Creators Update ile birlikte işletim sistemine yeni tasarımsal özellikler katacağını belirityor.

Güncelleme her alanda işletim sistemine çeşitli yenilikler kazandırdığı gibi, adından da anlaşılabileceği üzere tasarım konularında da yeni özellikleri beraberinde getiriyor. Aynı zamanda yeni Windows 10'un bu güncellemesi, Android ve Windows Phone telefonlarınızla Windows 10 bilgisayarınızın birbirleriyle sorunsuz bir şekilde entegreli çalışmasını sağlayacak.

Güncelleştirme özellikle 3D içerik üretimi, üst seviye oyun deneyimi ve sanal gerçeklik deneyimi üzerine yenilikler içeriyor. Microsoft, özellikle 3D konusuna bu güncellemede büyük önem veriyor. Güncelleme ile birlikte, yılların Windows aracı Paint de yeni bir isme kavuşuyor: Paint 3D. Ayrıca yeni bir uygulama da kullanıcıları bekliyor. Windows Capture 3D isimli uygulama, kamerayı kullanarak, nesneleri 3D olarak kaydetmemizi sağlıyor; üstelik bunu gerçek zamanlı olarak yapabiliyor.

Windows 10 Creators güncellemesiyle birlikte eksta bir programa ihtiyaç duymadan bilgisayarınız üzerinden oyun canlı yayınları yapabileceksiniz. Profesyonel çizimler konusunda daha nitelikli hale gelen Paint programı aynı zamanda 3 boyutlu nesneleri tarayarak bir model oluşturması gibi detaylarla birlikte 3 boyutlu içeriklerin oluşturulması konusunda da önemli özellikler içeriyor.

Güncelleme ne zaman çıkıyor ?
Güncellemenin 2017 yılı içerisinde kullanıcılarla buluşabileceği belirtiliyor.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz