Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Wander

Doğukan tarafından 22 Haziran 2015, Pazartesi günü eklendi.
Pasaindir Haber Wander
Savaşın Olmadığı MMO Oyunu Wander Haziran'da Oyuncularla Buluşuyor
Wander

Wander, Savaşın olmadığı MMO tarzı bir oyundur. Wander da bir MMO oyunu fakat bu oyunda ne bir silah var, ne de bir savaş ögesi. Wander, MMO türünde karşınıza çıkabilecek en benzersiz bir oyun çünkü Wander tamamen keşfe dayalı bir yapıt. Denizin altıyla, üstüyle, havasıyla ve karasıyla Wander sizleri büyük bir keşif için bekliyor.

Doğanın ne tür sırlar sakladığını hiç merak ettiniz mi? Savaşsız, öykü temelli MMO'nuz Wander ile merak ettiklerinizi artık bulabilirsiniz. Hiçbir savaş elementi bulundurmayan Wander'da farklı şekillere bürünerek oyunun dünyasını keşfe çıkacağız. Yapımda Oren adında Ent benzeri ağaç, dev uçan yaratık Griffin, suyun altında yaşayan Azetash veya solungaçlara sahip insansı yaratık Hira olabiliriz. Yapımcı ekip yeni karakterin yanında oyunda yeni bir iletişim kurma sistemini açığa çıkardı. Oyun boyunca karşılaştığımız taşlarla sembol çizmeyi öğrenecek ve DualShock 4'ün touchpad'ini kullanarak diğer oyuncularla iletişime geçebileceğiz.

Wander, bunları amaçlayan bir oyun olarak çıkacak karşımıza. Oyunun temeli tamamen keşfetmeye, toplayıcılığa ve araştırmaya dayanıyor. Ayrıca oyun müziklere de bol bol yer verecek. Hatta bu müzikler eşliğinde farklı maceralara da atılabileceğiz. Yolculuğumuz boyunca birçok mekanı, farklı formlarda gezebileceğiz. Başta yürüyen ağaçlar olmak üzere, oyunda kontrol edilebilir birçok karakter yer alacak.

Wander
Wander Oyunu Steam üzerinde $24,99

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz