Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Telefon IMEI Numarasını Öğrenme

Doğukan tarafından 05 Ağustos 2015, Çarşamba günü eklendi.
Pasaindir Haber Telefon IMEI Numarasını Öğrenme
Akıllı Telefonunuzun IMEI Numarasını Nasıl Öğrenirsiniz?
Telefon IMEI Numarasını Öğrenme

Bu yazımızda kullandığınız cihazın seri numarasını IMEI nasıl öğrenebileceğiniz ile ilgili sorularınıza en pratik yanıtları bulabileceksiniz. Mobil cihazınız IMEI numarasını öğrenmek için türlü türlü taklalar atmanıza gerek yok. Cihazınızın üzerinde *#06# tuşladığınız zaman ekrana gelen numara cihazınıza ait IMEI numarasıdır.

Akıllı telefonlarda IMEI numarası nasıl öğrenilir? Android veya iPhone için dilerseniz bu işi biraz daha uzatabilirsiniz.

imei numarası öğrenme "iPhone"?
Çoğu iOS aygıtında Ayarlar > Genel > Hakkında öğesine dokunarak aygıtınızın seri numarasını, IMEI/MEID ve ICCID numarasını görebilirsiniz. iOS 6 veya sonrasını kullanıyorsanız, numaraya dokunup basılı tutarak kopyalama seçeneğini kullanabilir, ardından bu bilgileri Apple kayıt veya destek formlarına yapıştırabilirsiniz. iPhone 5 yahut daha yeni bir iOS cihaza sahipseniz IMEI numarasını bulmak için tek yapmanız gereken cihazınızın arkasına bakmak.

IMEI numarası öğrenme "Android"?
Android cihazınızın IMEI numarasını ayarlardan da kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için; Ayarlar >Telefon hakkında >Durum'u açtığınızda hem cihazınızın MAC adresini hem de IMEI adresini kolaylıkla görebilirsiniz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz