Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

PES 2018 online beta başladı

Doğukan tarafından 21 Temmuz 2017, Cuma günü eklendi.
Pasaindir Haber PES 2018 online beta başladı
Popüler futbol oyunu PES'in yeni oyunu Pro Evolution Soccer 2018'in betası tüm kullanıcılara açıldı.
PES 2018 online beta başladı

Konami'nin her yıl olduğu gibi bu yıl da piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2018'in betası tüm kullanıcılara açıldı. Pro Evolution Soccer 2018'in beta süreci başladı. Betaya katılmak için PlayStation Plus ya da Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyacınız aranmıyor.

PES 2018 online beta tarihi ve katılım şartları?
Beta sürecine dahil olmanız için PlayStation 4 ya da Xbox One'a sahip olmanız gerekiyor. Yani PC ile PES 2018 online beta sürecine dahil olamıyorsunuz.

Pro Evolution Soccer 2018'in konsol cihaz sahiplerine yönelik herkese açık betası oldukça kısıtlı seçeneklerle oyunculara sunulmuş durumda. Seçilebilir iki takım, bir stadyum, iki farklı saat dilimi ve yine iki farklı hava durumu beta içerisinde yer alıyor. Seçilebilen takımlar ise milli takımlar düzeyinden belirlenmiş ve bu takımlar da Brezilya ve Fransa ülkelerinden başkası değil. Konami'nin neden bu iki ülkeyi tercih ettiği ise merak konusu.

Betayı ilginç kılan tek özellik ise 1'e 1 oynanışın yanında üç kişiye karşı üç kişinin de maç yapabilmesine imkan tanıması. Beta sürecinin ise 31 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini unutmayın.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz