Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

PES 17 Oynanış Videosu

Doğukan tarafından 08 Ağustos 2016, Pazartesi günü eklendi.
Pasaindir Haber PES 17 Oynanış Videosu
PES 2017 için Barcelona ve Atletico Madrid rekabetini içeren yeni bir oynanış videosu yayınlandı.
PES 17 Oynanış Videosu

Pro Evolution Soccer 2017 ile raflardaki yerini alacak olan oyun için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Milyonlarca futbol severin merakla beklediği PES 2017 için yep yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda oyunun getirdiği yenilikler açık bir şekilde görünüyor.

Fox Engine oyun motoru ile geliştirilmeye devam edilen yapım; 13 Eylül tarihinde Japonya'da çıkış yaparken, 15 Eylül tarihinde ise dünya genelinde boy göstermeye hazırlanıyor. Barcelona ve Atletico Madrid rekabetinin yer aldığı video da önceki yapımlarına baktığımız zaman, ciddi anlamda bir değişimin olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Anlaşılan Yoshikatsu Ogihara önderliğindeki Konami firması, bu yıl ki dersini iyi çalışmış.

PES 2017'de gelecek yeni özellikler:
Real Touch: Diğer oyuncuları da kontrol ederek hiç beklenmedik bir şekilde sürpriz paslar verme.
Precise Pass: Real Touch özelliğiyle kombine edilen bu özellik ile pas vermek artık sanata dönüşüyor. Pas hızı ve doğruluğu artık çok daha gerçekçi.
Kaleciler: Artık kaleci animasyonları çok daha gerçekçi olacak. Gol olduğunda kalecilerin verdiği reaksiyonlar, mevcut oyuna göre çok daha farklı gerçekleşecek.
Korner Stratejileri: Hem savunma hem de hücum yaparken köşe vuruşları artık çok daha gelişmiş olacak. Adam adama markaj yapma imkanı geliyor.
Doğal Hareketler: Futbolcuların koşuları, pasları, şutları, çalımları kısacası tüm hareketleri artık çok daha gerçekçi bir görünüme sahip olacak. Örneğin çok koşup yorulan bir futbolcunun çalım atması veya şut çekmesi daha da zorlaşacak.

Haberin videosu burada.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz