Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Para kazandıran resim düzenleme uygulaması

Doğukan tarafından 08 Ekim 2017, Pazar günü eklendi.
Pasaindir Haber Para kazandıran resim düzenleme uygulaması
Mendr uygulaması ile mevcut resimleri düzenleyerek para kazanmanız mümkün
Para kazandıran resim düzenleme uygulaması

Mendr; Resim düzenleyerek para kazanma imkanı sunuyor. Mendr isimli uygulama ile mevcut resimleri düzenleyerek para kazanmanız mümkün. Çok popüler bir uygulama olmamasına rağmen ve her ne kadar denenmemiş olsa da, bu uygulama ile söylenene göre üzerinde değişiklikler yaparak düzenlediğiniz her fotoğraf için kabul edildiği takdirde bir ücret almanız da olası.

Mendr Nasıl Çalışır?
Uygulama iki şekilde çalışabiliyor, uygulamaya sertifikalı uzaman fotoğraf tasarımcıları ve kullanıcıların yükledikleri fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapılarak, en mükemmel ve tasarımı en güzel fotoğraf yapılmak üzere çalışılıyor.

Daha sonrasında ise, kullanıcı bu fotoğrafı indirmek ve kullanmak için bir ücret ödemesi için bilgilendiriliyor, sonucunda ise, kullanıcı bunu beğenerek indirmesi durumunda, tasarımcılara ücreti ödeniyor. Eğer sizde fotoğraflar üzerinde çok güzel ve yaratıcı tasarımlar yapabilir, olası rötüşları istenen şekilde yapabileceğinizi düşünüyorsanız, o zaman bu uygulama size hitap edebilir.

Mendr ile para kazanabilmek için ilk olarak editör olmanız gereklidir. Düzenleme işleri için teklif vermeniz gerekmez. Eğer Mendr'da bir işe editör olarak talip olduğunuzda iş sizindir. Mevcut tüm düzenleme isteklerinin yanı sıra, ne kadar para kazanacağınızı göreceksiniz Düzenlemeyi bitirdikten sonra, ödemeniz için belirtilen tutar hesabınıza yatırılır.

Sisteme kayıt olarak editör olabilirsiniz ve düzenleme yapılacak resimlere erişebilirsiniz, ardından düzenleyeceğiniz uygulamayı indirdikten sonra, düzenleme işlemlerinizi yaparak sisteme gönderirsiniz.

Mendr Uygulamasını Mobil Cihaza İndirin
Mendr hem Android hem de İos platfomlarında çalışabilen sürümleri bulunan bir uygulamadır.

Android için Mendr uygulamasını Google Play sayfasından indirebilirsiniz. İndirme linki

İphone kullanıyorsanız, o zaman İos için hazırlanmış olan sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/mendr/id1185100442?mt=8

Slayt Programı
Fotoğrafları slayt yapma
Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz