Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Kiwi Nedir

Muhammed tarafından 25 Haziran 2015, Perşembe günü eklendi.
Pasaindir Haber Kiwi Nedir
Android ve iOS için Kiwi indir. Kiwi aklınıza takılan tüm sorulara yanıt arayabileceğiniz yep yeni bir sosyal ağ.
Kiwi Nedir

Kiwi Nedir? Merak ettiğiniz soruları sorup ve cevaplarını öğrenebileceğiniz facebook tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Facebook'ta yeni ortaya çıkan Kiwi isimli uygulama hızla yayılmaya devam ediyor. Kivi indir, Kiwi Uygulaması yükle apk Android, iOS ücretsiz indir. Facebook Kiwi ile karşınızda 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan KİWİ uygulaması şimdiden merak edilenler listesine girdi.

Facebook' un daha önce de yayınlamış olduğu uygulamalar kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmıştı. Facebook kullanıcılarının biribirlerine önermesi ile hızla yayılmaya başlayan uyguılamaya fecabook hesabınızda ya da e-posta adresinizden hemen kayıt olmanız mümkün.

Facebook KİWİ ile miyonlara ulaşmayı hedefliyor, rast gele mesaj göndermeyi sağlayan bu uygulama şimdiden Facebook kullaınıcıları arasında fenomen haline gelmiş durumda, bir milyondan kişi tarafından kullanılamaya başlayan uygulama günün konusu oldu. Dünden beri ortalıkta fırtınalar estiren Kiwi uygulaması da bu etiksiz yayılan uygulamalardan biri oldu. Ask.Fm benzeri bir sohbet uygulaması olan Kiwi, rastgele insanlara rastgele sorular sormanızı mümkün kılıyor.

Kiwi (kivi) uygulamasında istediğiniz birine istediğinz bir soru sorabilirsiniz, evet yanlış anlamadınız istediğiniz her hangi birine bir soru sorabilirsiniz. Kısaca Kiwi bir soru cevap oyunu, bu uygulamada profiliniz açık kişi soru sorduğunuz kşi sizi görebilecek. İsterseniz platform üzerinden de soru soruğ yanıtlayabilirsiniz.

Kiwi (Android ve iOS)
Android Ve iPhone için Soru Cevap Uygulaması

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz