Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Kaspersky ücretsiz antivirüs programı geliyor

Doğukan tarafından 26 Temmuz 2017, Çarşamba günü eklendi.
Pasaindir Haber Kaspersky ücretsiz antivirüs programı geliyor
Güvenlik firması Kaspersky, bu yılın içerisinde tüm dünyada ücretsiz antivirüs programını hizmete sokacak.
Kaspersky ücretsiz antivirüs programı geliyor

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla kullanıcıya sahip olan güvenil yazılımı Kaspersky için ücretsiz sürüm yayınlanacağı müjdesi duyuruldu. Kaspersky ücretsiz antivirüs programı tahmin edebileceğiniz gibi pek çok özelliği premium üyeliğe göre kısıtlanmış olarak gelecek. Ama yinede bilgisayarlarında herhangi bir güvenlik yazılımı bulunmayan kullanıcılar için bu çok yerinde ve sevindirici bir haber olarak bugüne damgasını vurmayı başardı.

Kaspersky Lab'ın başkanı Eugene Kaspersky, kişisel blogundan Kaspersky'ın ücretsiz sürümünün çok yakın zamanda tüm kullanıcılar tarafından indirilip kullanılabileceğiniz duyurdu. Ücretsiz olarak yayınlanacak antivirüs yazılımı, ticari sürüme göre biraz fazla tırpanlanmış olarak geliyor. Örneğin; Ücretli sürümde bulunan ebeveyn kontrolü, online ödeme koruması ve VPN hizmetleri ücretsiz sürümde yer almayacak. Buna karşılık yinede kulalnıcıların güvenliğini sağlayacak pek çok üstün özellik ücretsiz olarak sunulacak.

Dosya, e-posta ve web koruması sorunsuz olarak çalışacak. Otomatik güncelleme, karantina, USB koruma ve taşınabilir depolama aygıtı koruması gibi temel özellikler yer alacak. Ücretsiz yazılım, ücretli sürüm ile rekabet etmeyecek.

Kaspersky Ücretsiz Antivirüs Programı Ne Zaman Kullanılacak;
Ücretsiz Kaspersky sürümü için firmanın 20. yıl dönümü olan 25 Temmuz tarihi olacağı açıklandı.İlk olarak Rusya, Ukrayna, Çin ve ABD ülkelerinde kullanılacak olan bu araç kısa süre içerisinde tüm dünya kullanıcılarına hizmet verecek.

5 Eylül tarihinde Türkiye'de indirilmeye sunulacak ve 23 Kasım'da tüm dünya tarafından kullanılıyor olacak.

Kaspersky Internet Security indir
Kaspersky Anti-Virus indir
Kaspersky Virus Removal Tool

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz