Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Google Play İngilizce Oldu

Muhammed tarafından 14 Ekim 2016, Cuma günü eklendi.
Pasaindir Haber Google Play İngilizce Oldu
Son güncellemeyle birlikte ingilizce olan Google Play Türkçe'ye Nasıl Döndürülür?
Google Play İngilizce Oldu

Android Google Play Store İngilizce oldu (Türkçe nasıl yapılır? Bu yazımızda bunun düzeltme yollarını araştırıyoruz. En son google play güncellemesiyle birlikte İngilizceye dönmüş olan Google play store uygulamasını türkçeye nasıl çevireceğiz.

Google Play Store’un tekrar Türkçe olması için Google’ın tekrar güncelleme yapması gerekiyor. Ama bunun için yeni güncellemeyi beklemeniz gerekiyor. Google Play Store'u tekrar Türkçe olarak kullanmak için bu yazımızı takip edebilirsiniz. İşte Google Play'deki İngilizce sorununun çözümü.

Google Play Store Nasıl Türkçe Yapılır?
Bir diğer yöntem ise Google Play'ı yeniden Türkçe'ye çevirmek isterseniz; cihazınızın """"Ayarlar"""" bölümünde bulunan """"Uygulamalar"""" kısmına erişin. Burada alfabetik sıradan Google Play Store uygulamasını bulun ve bu uygulamayı seçin ardından ekranda Devre Dışı Bırak - Durmaya Zorla gibi seçenekleri göreceksiniz. Bu ekranın üst kısmında yer alan """"..."""" işaretinin olduğu kısıma tıklayın. Karşınıza """"Güncellemeleri Kaldır"""" seçeneği geliyor si bu seçeneği tıklayın ve önünüze """"Bu uygulamayı fabrika sürümüyle değiştirmek istiyor musunuz? Tüm veriler silinecektir. Bu, çalışma profilleri olan kullanıcılar da dahil olmak üzere cihazı kullanan tüm kullanıcıları etkiler"""" şeklinde bir yazı çıkacak. """"Tamam"""" butonuna tıklayın. Böylece Google Play İngilizce olmaktan çıkar ve uygulamayı yeniden Türkçe kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz