Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Google Allo İndirilmeye Hazır

Doğukan tarafından 26 Eylül 2016, Pazartesi günü eklendi.
Pasaindir Haber Google Allo İndirilmeye Hazır
Merakla beklenen Google'nin mesajlaşma uygulaması Google Allo incelemesi ile karşınızdayız.
Google Allo İndirilmeye Hazır

Google tarafından hazırlanmış olan mesajlaşma uygulaması Google Allo, iOS ve Android platformlarına sunuldu ve ilk günden 2+ milyondan fazla kullanıcıya sahip oldu. Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Allo için telefon numaranızı girmeniz yeterli. Aynı WhatsApp'ta olduğu gibi telefonunuza bir doğrulama kodu geliyor ve bu kodu girdikten sonra uygulama aktif oluyor.

Google mesajlaşma uygulaması Google Allo, WhatsApp ve iMessage gibi rakipleriyle başa çıkabilecek mi?

Uygulamanın en büyük farklılığı içerisinde Google Asistan servisini bulunduruyor olması. Bu sayede direkt olarak Google Allo uygulaması üzerinden birçok farklı konuda bilgi alabiliyorsunuz. Örneğine "En yakın pizzacı nerede"yazdığınızda Google Asistan ilgili sonuçlaır size getiriyor. Ayrıca "Galatasaray son maçını kazandı mı?" gibi farklı aramalar yapabilmek de mümkün. Henüz Türkçe kısmında problemler olsa da İngilizce sorular ve cevaplarda oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Bir mesajlaşma uygulamasında mutlak olması gereken fotoğraf, GIF, sticker ve emoji desteği Google Allo'da yer alıyor. Ayrıca arkadaşlarınıza göndereceğiniz fotoğrafları göndermeden önce uygulama içerisinden düzenleyebiliyor görsellerin üzerine karalama yapıp yazı yazabiliyorsunuz.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz