Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Ghost Recon: Wildlands; 12 - 15 Ekim Arası Ücretsiz

Doğukan tarafından 10 Ekim 2017, Salı günü eklendi.
Pasaindir Haber Ghost Recon: Wildlands; 12 - 15 Ekim Arası Ücretsiz
Ghost Recon : Wildlands hafta sonu boyunca bedava oynanabilecek.
Ghost Recon: Wildlands; 12 - 15 Ekim Arası Ücretsiz

Ubisoft, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands oyununun 12-15 ekim tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde oynanabileceğini duyurdu. Tom Clany's oyun serisinin en sevilen oyunu olarak bilinen Ghost Recon: Wildlands, yeni ücretsiz PVP arena modunun çıkışını kutlamak amaçlı oyunculara 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunuluyor.

Hafta sonu oynayabileceğini ücretsiz oyunun içerisinde yeni PvP modu Ghost War'un da dahil olacağı ve oyunun bulunduğu tüm platformlar üzerinde bu ücretsiz oynama işlemi bulunacak. PvP modu Ghost War ise bugün (10 Ekim) oyunculara sunuluyor. 4'e 4 oynanacak olan bu mod 10 dakika süre içerisinde iki takımın birbirleriyle karşılıklı olarak savaşarak birbirini alt etmesini konu alıyor.

Oyun ayrıca hem Xbox, hem Playstation 4 hem de PC için ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca bu hafta sonu oyun bu hafta %50 indirimle satışa sunulacak. Oldukça iyi bir indirimle oyuna sahip olabiliyorsunuz. Xbox One ve Playstation 4 için kendi market uygulamalarından oyunu kütüphanenize ekleyebilir, Windows PC için buradaki link sayesinde UPlay hesabınızla giriş yaparak oyunu kütüphanenize ekleyerek indirip oynayabilirsiniz.

Ghost Recon: Wildlands
Açık Dünya Hayatta Kalma Oyunu
Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz