Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

General Mobile GM 5 Fiyatı Ve Özellikleri

Muhammed tarafından 05 Kasım 2016, Cumartesi günü eklendi.
Pasaindir Haber General Mobile GM 5 Fiyatı Ve Özellikleri
General Mobile GM 5 fiyatı ve çıkış tarihi duyuruldu
General Mobile GM 5 Fiyatı Ve Özellikleri

General Mobile, yeni Android One modeli General Mobile GM 5 modelini duyurdu ve satışa sundu. General Mobile, popüler telefonları GM 4 ve GM 5 Plus modellerinden sonra üçüncü telefonu General Mobile GM 5 uygun fiyat ile kullanıcılarla buluştu. General Mobile GM 5 özellikleri ve fiyatı haberimizde.

General Mobile GM 5 bugün itibarıyla KDV dahil 699 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

GM 5; göz dolduran Altın sarısı, Uzay grisi ve Siyah renkleriyle sizlerle. Yepyeni geniş renk yelpazesi sunan HD ekranı sayesinde görüntüler hiç olmadığı kadar canlı ve net. General Mobile GM 5, 2500mAh değiştirilebilir batarya ile güçlendirilmiş. Daha iyi fotoğraflar çekmeniz için geliştirilen 13MP Sony IMX214 otofokus destekli arka kamera. 5MP Samsung S5K3M2 yeni ön kamera sensörü ile hangi ortamda olursanız olun mükemmel selfieler kaydedin.

GM 5 sizin için fotoğraflarınızı tanımlar. Örneğin "selfie" yazdığınızda çekilmiş tüm selfieleri sıralar, "araba" dediğimizde içinde araba olan fotoğrafları sıralar.Çektiğiniz fotoğrafları sizin için kolaj hazırlar ve sosyal medyada paylaşılabilecek hale getirir. Yeni Android One, 64 bit yüksek performanslı işlemcisiyle birlikte uygulamalarınızı ve oyunlarınızı hızlı ve akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.

General Mobile GM 5 Fiyatı ve Çıkış Tarihi
General Mobile GM 5 raflardaki yerini aldı ve fiyatı belli oldu. Altın sarısı, uzay grisi ve siyah renklerin bulunduğu yeni cihaz fiyat olarak 699TL olarak satışa çıktı. GM 5, aynı zamanda General Mobile anlaşmalı satış noktalarından peşin fiyatına 6 taksit seçeneğiyle de sunulacak. Buna ek olarak mobil operatör satış noktalarından 12, 24 veya 36 ay tarifeye ek taksit seçenekleri ile satın alınabilecek.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz