Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Facebook ücretli mi oluyor?

Doğukan tarafından 26 Temmuz 2017, Çarşamba günü eklendi.
Pasaindir Haber Facebook ücretli mi oluyor?
sosyal ağ devi Facebook, parası olup reklam izlemekten bıkan kullanıcılar için ücretli hizmet verecek.
Facebook ücretli mi oluyor?

Dünya devi Facebook, cebinde para olan kullanıcları rahatlatacak olan müjdeyi sonunda verdi. Yıllardır sosyal medyada "Facebook ücretli oluyor" yalanı ile sıklıkla karşımıza çıkan uygurma haberler sonunda gerçek olmaya başlıyor. Facebook'un ücretli üyelik sistemi hakkındaki bulabildiğimiz bilgileri bu haberimizde bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Facebook ücretli oluyor!
Evet Facebook sonunda ücretli üyelik sistemine geçerek kullanıcılarına farklı hizmetler sunmaya hazırlanıyor. Campbell Brown, Facebook'unher zaman ücretsiz olarak hizmet vermeye decvam edeceğini fakat farklı hizmetler için ücretli üyelik sistemine geçileceğiniz resmi olarak duyurdu. Campbell Brown; Facebook'un resmi ücretli üyelik sistemine yakında geçeceğini duyurdu. Ama elimizdeki bilgi şimdilik bu kadar ayrıntılarını tam olarak şimdilik bilen kimse yok.

Eee biz de boş durmayarak bu işin nasıl olacağını biraz kendimize göre irdeleyelim diyoruz. Facebook ücretli olursa parasına kıyıp bu hizmeti alanları ne gibi kolaylıklar bekliyor olacak. Facebook'un ücretli üyelik sistemi sayesinde kullanıcılar mutlaka reklam görmekten kurtulacağına kesin gözüyle bakılabilir. Ayrıca; Facebook'un bu hizmetini kullananlar mutlaka farklı Premium hzimetlerden de yararlanabilecekler. Örneğin; canlı yayınlar ve videolar olabilir.

Facebook'un ücretli üyelik sistemi için kulisler de çok kısa biz zaman konuşuluyor. En çok tahmin edilen Ekim ayında ücretli Facebook hizmetinin geleceği yönünde. Facebook üyelik ücreti hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Facebook indir Android ve iOS
Facebook java

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz