Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Events Here

Doğukan tarafından 10 Mayıs 2016, Salı günü eklendi.
Pasaindir Haber Events Here
Events Here isimli uygulama, yakınınızda bulunan sosyal etkinliklere kolayca dahil olmanızı sağlıyor.
Events Here

Bursalı genç facebook'a rakip sosyal paylaşım sitesi geliştirerek Microsoft'un dikkatini çekmeyi başardı. Türkiye'de sosyal medya alanında faaliyet gösteren bir girişimci bulunmazken Bursalı Sertan Helvacı adlı genç bu konuda bir ilki başararak tüm dikkatleri üzerine çekti. Helvacı, Microsoft'un bütün ürünlerini ücretsiz kullanma hakkına sahip olarak ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi üzerinden tam burs kazandığını belirtiyor.

Events Here adlı uygulama, kullanıcıların 25 kilometre çapında gerçekleşen sosyal faaliyetleri görmesini ve davet edilmeden katılabilmesini sağlıyor.

Kullanıcıların 25 kilometre civarını kapsayan bu faaliyetler listesi sayesinde çevresinde olan bitenden haberdar olması ve istediği etkinliğe katılması sağlanacak. Bu açıdan büyük ilgi görmesi beklenen uygulama şu an kullanılabilir durumda.

Events Here nasıl çalışıyor?
Facebook'ta bulunan etkinlik sisteminin sadece davet edilen kişilerin gelmesini ve arkadaş çevrenizi toplamaya izin verdiğini belirten Sertan Helvacı, bunun aşılmasını isteyerek Events Here uygulamasını geliştirdiğini söylüyor.

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz