Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Dikkat! Başkaları tarafından WhatsApp mesajlarınız okunabilir

Doğukan tarafından 09 Ağustos 2017, Çarşamba günü eklendi.
Pasaindir Haber Dikkat! Başkaları tarafından WhatsApp mesajlarınız okunabilir
Whatsapp'ta istediğiniz kişinin mesajlarını okuyabileceğiniz uygulama tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.
Dikkat! Başkaları tarafından WhatsApp mesajlarınız okunabilir

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ta istediğiniz kişinin mesajlarını okuyabileceğiniz bir yazılım tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. WhatsWeb For Whatscan uygulamasında bulunan QR kod ile mesaj okuma özelliği sayesinde tüm WhatsApp mesajlarınızı başkaları okuyabiliyor.

Whatsapp'ta sevgilinize gelen mesajları okuma uygulaması olarak çok fazla ilgi gören bir uygulama.

Uygulama Android telefon kullanıcılarıtarafından kullanılabiliyor. Ama QR kod okuyabilen her telefondaki mesajlar rahatlıkla okunabiliyor. iPhone, Windows Phone farketmiyor tüm telefonlardaki mesajlar bu uygulama ile okunabiliyor. Anroid telefonunuza uygulama üzerinden QR kodu okuttuğunuz her cihazdan Whatsapp konuşmalarını aynı anda alabiliyorsunuz. Aynı ağa bağlı kalmaksızın her yerde kullanılabiliyor.

Tek yapmanız gereken uygulamayı kurup takip etmek istediğiniz Whatsapp mesajlarının bulunduğu telefona QR kodu okutmak. Google Play store üzerinden indirebielceğiniz uygulama 5+ milyon indirilme almış durumda.

NOT: Siz siz olun her zaman kullanmakta olduğunuz WhatsApp'ınızın ayarlar kısmında bulunan WhatsApp Web kısmından çıkış yapmayı unutmayın.

WhatsWeb For Whatscan
Whatsapp Mesajlarını Okuma Uygulaması
Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz