Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Hangi Cihazlar Android 7.0 Nougat Sahibi Olacak

Doğukan tarafından 18 Temmuz 2016, Pazartesi günü eklendi.
Pasaindir Haber Hangi Cihazlar Android 7.0 Nougat Sahibi Olacak
Android 7.0 Nougat alacak tüm marka ve akıllı telefon modelleri
Hangi Cihazlar Android 7.0 Nougat Sahibi Olacak

Hangi Cihazlar Android 7.0 Nougat Sahibi Olacak? Android 7.0 sürümü şu anda Beta sürümüyle Nexus cihazlarla birlitke Android One platformuna dahil akıllı telefonlarla kullanılabiliyor. Her zaman olduğu yeni sürüm olan Android 7.0 Nougat sürümünü alacak ilk modeller Nexus cihazlarıyla birlikte Android One programına dahil olan modeller olacak. Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, General Mobile GM5 Plus ve General Mobile 4G yeni sürümü alacak ilk cihazlar olacak.

Android 7.0 Nougat Alacak HTC Cihazlar:
Android 7.0 Nougat henüz resmi olarak çıkışını yapmamış olsa da şirketler bu güncellemeyi alacak akıllı telefon modellerini açıklamaya başladı. Erken açıklama yapan firmalardan biri olan HTC, yeni sürümü HTC 10, HTC One A9, HTC One M9 modellerine kesin olarak dağıtacağını duyurdu.

Android 7.0 Nougat Alacak Samsung Cihazları:
Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge+ modellerinin bu güncellemeyi alacağını söyleyebiliriz. Ayrıca ilerleyen dönemde Galaxy S5 ve Galaxy Note 4'ün de bu listeye eklenebilmesi mümkün.

Android 7.0 Nougat Alacak LG Cihazları
Geçtiğimiz sene Nexus modellerinden 2 ay sonra amiral gemisi telefonlarına güncelleme veren LG, bu yıl da hızlı olmak istiyor. Samsung gibi LG'nin de henüz resmi listesi yayınlanmadı ancak LG G5, LG G4 ve LG V10 modellerinin Android Nougat alacak ilk LG modelleri olacağını söyleyebilmek mümkün.

Android 7.0 Nougat Alacak Sony Cihazları
Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z3+, Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Premium modelleri Android 7.0 Nougat alacak muhtemel cihazlar arasında.

Android 7.0 Nougat Alacak Huawei Cihazları
Şüphesiz Huawei tarafında Nexus 6P dışında güncellemeyi alacak ilk cihaz Huawei P9 ile Huawei P9 Plus olacak. Ardından Huawei Mate 8 ve Huawei P8 modellerinin de bu sürüme kavuşacağını söyleyebiliriz.

Android 7.0 Nougat Alacak Motorola Cihazları
- Moto G4 Plus - Moto G4 - Moto Z - Moto X Force - Moto X Play - Moto X Style - Moto G Turbo

Android 7.0 Nougat Alacak ASUS cihazları
Hangi modelleri tam olarak yeni sürümü alacağı bilinmeyen ASUS, ilk olarak tabii ki Zenfone 3 ailesine güncellemeyi verecektir. Bu bağlamda ASUS Zenfone 3, ASUS Zenfone 3 Deluxe, ASUS Zenfone 3 Laser, ASUS Zenfone 3 Max ve Zenfone 3 Ultra modellerinin Nougat alacak ilk telefonlar olacağını söyleyebiliriz.

SDN - ShiftDelete.Net

Yorumlar
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz