Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
GTA 5 - PC
Ana SayfaOyunlar › GTA 5 - PC - Grand Theft Auto 5 İndir

GTA 5 - PC İndir

Şimdi İndir
Windows 7 ve üzeri - 65.0 Gb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
65.0 Gb
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Soldiers of the Universe
Yerli Yapım FPS Savaş Oyunu
Fortnite Battle Royale
Hayatta Kalma Oyunu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu

GTA 5 - PC - Grand Theft Auto 5 İndir

Muhammed
Son güncelleme: 03 Ocak 2017, Salı
GTA 5 - PC
GTA 5 - PC - 2
GTA 5 - PC - 3

Grand Theft Auto 5, GTA 5 olarak bilinen en iyi açık dünya oyununun son sürümü.

Grand Theft Auto V (GTA 5), Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan bilinen en iyi açık dünya oyunudur. Steam oyun platformu üzerinden oyunseverlere sunulan ücretli bir oyundur. 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla oyuncusuna görsel bir şölen sunmaya hazır halde geliyor.

30 oyuncu ve 2 izleyici desteğiyle Grand Theft Auto Online üzerinden oyunu çok oyunculu olarak oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Grand Theft Auto V'in PC sürümünde, Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online içinden video çekmek, düzenlemek ve paylaşmak için gerekli araçlardan oluşan Rockstar Editörü bulunmaktadır. Rockstar Editörü içinden doğrudan YouTube'e ve Rockstar Games Social Club'a yüklenebiliyor. Böylece oyununuzu kaydedip sosyal ağlar üzerinde paylaşabilirsiniz.

Oyunda Michael, Franklin ve Trevor isminde üç farklı karakter mevcuttur. Oyundaki üç karakterden her birinin farklı alanlarda farklı yetenekleri ve güçleri vardır. Örneğin, Trevor eski bir savaş pilotu olduğu için uçak, jet, helikopter ve diğer hava araçlarını kullanma konusunda diğer karakterlerden daha iyidir. Michael ise eski bir banka soyguncusu olduğundan silah kullanma konusunda diğerlerinden daha iyidir. Franklin ise araç hırsızı olduğundan otomobil ve motosiklet sürme konusunda diğerlerine göre çok daha ustadır. Oyuncular karakterler arasında geçiş yapabilme imkanına sahiplerdir.

Karakterler arasında geçiş yapılırken oyuncunun kullandığı karakterden Google Earth benzeri bir haritaya doğru uzaklaşıp diğer karaktere yakınlaştırma yaparak geçiş yapılmaktadır. Karakterler arası mesafe ne kadar kısa ise geçiş işlemi de o kadar kısa olmaktadır. Oyunda jet ski sürme, uçuş yarışlarına (uçuş okuluna benzer ölçekte uçak yarışmaları) ve off-road yarışmalarına katılma, paraşütle atlayış, akrobasi, yoga, triatlon yapma, tenis oynama ve golf oynama gibi birçok küçük etkinlik mevcuttur. Her bir karakterin ayrı hobileri vardır.

Önemli Notlar:
Steam linki olduğundan bilgisayarınızda STEAM programının yüklü olması gerekiyor. Steam yüklemek için buraya tıklayın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..