Program İndir
Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Clean Master
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroid › Clean Master - Android için Bellek Temizleme ve Hızlandırma Uygulaması

Clean Master İndir

Şimdi İndir
Android 2.1 ve üzeri - 6.80 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.9.5
Boyut:
6.80 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 2.1 ve üzeri
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Mobil Uygulamalar
Google Play
Android için Uygulama Ve Oyun Mağazası Uygulaması
Android Metal Detector
Android ve iOS için Metal Arama Uygulaması
AndroDumpper
Wifi Şifreleri Kırma Uygulaması (Android)
Akvaryum Canlı Duvar Kağıdı
Android Için Canlı Duvar Kağıtları
Game Hacker
Adroid Oyunları İçin Hile Programı
DTek Folder Lock
Klasör ve Dosya Şifreleme Programı
Music Editing Master
Ses Dosyası Düzenleme Programı
Remove Fake Antivirus
Sahte Antivirüs Yazılımlarını Kaldırma Programı
Muhammed
Son güncelleme: 10 Temmuz 2015, Cuma
Clean Master
Clean Master - 2
Clean Master - 3

Clean Master, Android cihazlar için kullanılabilen bellek temizleme ve hızlandırma uygulamasıdır.

Clean Master, Android Telefon ve tablet için önbelleği veya kalıntı dosyalarını temizleyerek cihazınızın hızlanmasını sağlayabileceğiniz hepsi içinde bir uygulamadır. Yavaşlayan cihazınızı hızlandırabilir, cihazlarında yer sıkıntısı olanlar gereksiz alanları temizleyebilir yavaşlamış olan mobil cihazınızı bakıma alarak güçlendirebilirsiniz. Arka planda çalışan görevleri sonlandırarak daha fazla boş ram alanına sahip olabilir ve pil ömründen tasarruf edebilirsiniz. Cihaz performansını geliştirmede, gereksiz ve spam dosyaları kaldırmada, kötü amaçlı yazılımlara, trojanlara ve virüslere karşı korumada en iyilerden bir tanesidir.

Android için bellek temizleme uygulaması olan Clean Master, kullanılmayan dosyalar, kalıntı dosyalar, arama geçmişi ve uygulama kaldırma. Bu uygulamalar ile kullanıcı çalışan görevleri sonlandırabilir, süper kullanıcı izni vermeden telefonunuzun performansını artırabilir ve pil ömründen tasarruf için daha fazla RAM ’i serbest bırakabilir.

Geçmiş Silici:
History Eraser size önbellekleri ve kalıntı dosyaları tek dokunma ile kolayca temizlemek için yardımcı olacaktır. Android cihazlarda, önbellek ve kalıntı dosyalar genellikle yaklaşık yüzlerce MB veya GB birikmiş olacaktır. Şimdi Clean Master size mükemmel bir önbellek ve artık dosya temizleyici getiriyor ve telefonunuzu sadeleştiriyor.

Gizlilik:
Gizlilik uygulamaları her Android kullanıcısı için önemlidir. Bir kez akıllı telefon ile oynamak, sessizce SMS/MMS, web tarayıcısı verileri, Google arama geçmişi vb. dahil olmak üzere her türlü kişisel bilgileri bilir. Clean Master geçmişi sil modülü ile mesajlarınızı silebilir ve ayrıca Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line vb. gibi tarayıcı verilerini, pano verilerini ve diğer birçok uygulama geçmişi verilerini silebilirsiniz.

Görev Sonlandırıcı:
Arka planda çalışan görevler, sistemde sadece RAM ’i işgal etmeyle kalmayıp, ayrıca pilinizin ömrünüde boşa harcar. Görev Sonlandırıcı, android cihazınızı hızlandırmak için uygulamaları sonlandırıp daha fazla RAM ’i serbest bırakır. Çalışmanızı daha kolay hale getirmek için sağlanan mükemmel bir kısayol (1Dkn Hızlandır). Root gerekli değildir, ancak Görev Sonlandırı ’cıya Root izni verilmişse, o daha iyi performans gösterecektir.

Uygulama Yöneticisi:
Uygulama yöneticisi kaldırıcı ve yedekleme yardımcısından oluşmaktadır. Clean Master sadece basit bir dokunma ile kolayca uygulama kaldırmak için bir fırsat sunmaktadır. Ayrıca, apk dosyalarını SD karta yedekleyin ve daha sonra uygulama yöneticisi içinde apk kurucu kullanarak yeniden yükleyin.

Yenilikler
- Faydalı kısayollar için sol tarafa kenar çubuğu eklendi.
- Benzer fotoğraf algılama özelliği iyileştirildi.
- Bazı cihazlardaki otomatik başlama sorunu düzeltildi.

Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
Bunlarda İlginizi Çekebilir