Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Avast Free Antivirus
Ana SayfaGüvenlik Programları › Avast Free Antivirus - Ücretsiz Antivirüs Programı

Avast Free Antivirus

Şimdi İndir
Windows Tümü - 6.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.80/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.80 / 5 - 5 kullanıcı katıldı
Sürüm:
17.8.2318
Boyut:
6.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Avast Software
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Güvenlik Programları
Avast Free Antivirus bilgisayar sisteminizi her türlü zararlı tehditlere karşı ücretsiz olarak korur.
Doğukan
Son güncelleme: 12 Kasım 2017, Pazar
Avast Free Antivirus
Avast Free Antivirus - 2
Avast Free Antivirus - 3

Avast Free Antivirus, Ücretli antivirüs programlarından çok daha fazla koruma sağlayan ücretsiz bir antivirüs programı. Bilgisayarlarınızda güvenlik ve performans sorunları için tarama yapar ve bunları nasıl anında düzelteceğinizi size gösterir.

Avast ile mevcut en güvenli antivirüs hizmetinizde. Bilinmeyen dosyaları size ulaşmadan önce analiz ederek, sizi gerçek zamanlı olarak korur. Bu nedenle rahat olun: Yeni, temiz ve kullanılması kolay rayüze sahip 2017 sürümü tek bir tıklamayla, parolalarınızdan, ev ağı güvenliğinize kadar her şeyi kontrol edebiliyorsunuz. Uygulamalarınızı sadece kötü amaçlı yazılımlara karşı kontrol etmiyor onların kontrol dışı hareket etmediklerinden emin olmak için artık davranışlarını da izliyor.

2017 sürümü ile baştan aşağıya yenilenen Avast, tehdit algılama ağı, özdevimli öğrenme özellikli koruma, kolay parola yönetimi ve bilgisayarı yavaşlatmayan ev ağı güvenliği gibi özelliklerle dolu. Kusursuz, sezgisel bir arayüzle birlikte, tehdit algılamasını gelişmiş kullanıcılar için daha hızlı ve otomatik hale getiren daha akıllı özelliklerle güvenlik çıtasını biraz daha yükseltmiş bulunuyor.

Avast Parolalar
Hiçbiri güvenli olmayan çok sayıda parolanız mı var? Oldukça sık rastlanan bir durum. Siz sadece bir tanesini akılda tutun, gerisini Avast Parolalar halletsin.

SafeZone Tarayıcısı
İnternette gezmenin, alışveriş ve bankacılık işlemleri yapmanın yeni yolu. Ekstra güvenlik sağlamaya yönelik araçlar paketi ile SafeZone'un neden dünyanın en güvenli tarayıcısı olduğunu keşfedin.

Avast Browser Cleanup
İnternet tarayıcılarınızı istenmeyen eklentiler ve servislerden koruma amacıyla Browser Cleanıp aracıyla birlikte geliyor.

Önemli: Avast'ı 1 yıl ücretsiz kulalnmak için buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olmalı ve lisans kodu almalısınız ya da programın hakkında kısmından kayıt işlemi gerçekleştirmelisiniz. Ücretsiz 1 yıllık Avast lisansınızı kaydettirin.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Avast Free Antivirus indir : https://www.pasaindir.com/avast-free-antivirus/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..