Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Audiggle
Ana SayfaOnline Uygulamalar › Audiggle - Şarkı Bulma Programı

Audiggle

Adrese Git
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Midomi
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Online Uygulamalar
midomi.com bilemediğiniz şarkı ismini bulabileceğiniz online bir web sitesidir.
Doğukan
Son güncelleme: 30 Haziran 2015, Salı
Audiggle
Audiggle - 2
Audiggle - 3

Audiggle, yayın hayatına son verdiği için bunun yerine online olarak kullanabileceğiniz midomi.com sitesini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Şarkıyı aramak için yapmanız gereken tek şey Click and sign or Hum linkine tıklayarak mikrofon aracılığıyla şarkıyı en az 10 sn kaydetmek. ismini bilmediğiniz şarkıları bulmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Melodiyi biraz hatırlıyor ve mırıldanabiliyorsanız, http://www.midomi.com ‘a girin. Üsteki click and sing or hum kısmına tıklayıp mikrofonunuza şarkıyı söyleyin. En azından 10sn için bunu sürdürün ki arama işlemi daha kolay olsun. Ses tanıma özelliğini kullanarak söyleyenini veya ismini bilmediğimiz şarkıları bulabilirsiniz.

En önemli özelliği televizyon veya filmlerde arka planda çalan şarkıları bile bulabilmesi. Ücretsiz olan programa ise kayıt olmanız şart. kayıt olduktan sonra bilgisayarınızın ses ayarlarını kontrol ederek programı kişisel tercihlerinize göre ayarlamanız gerekiyor. Ayarlarınızı yaptıktan sonra merak ettiğiniz her şarkının bilgilerini isterseniz sözleriyle beraber öğrenebilirsiniz.

Midomi.com üzerinden kendi sesinzile şarkı bulabilirsiniz. Bir şarkının adını mı unuttunuz? Radyoda birinin biraz duydunuz mu? All you need bilgisayarınızın mikrofon. Aramanızı kaydetmeye başlamak için " Click and sign or Hum" tıklayın. En iyi sonuçlar için 10 saniye sesi açık tutmak ve arka plan gürültü seslerini önlemek. Eğer sorunlar yaşıyorsanız , lütfen mikrofonu test edin.

Midomi ile sadece sesli arama yapmazsınız istesenizde yazılı oalrak ta aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Audiggle indir : https://www.pasaindir.com/audiggle/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..