Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Truespace

Truespace

Şimdi İndir
Windows Tümü - 127.30 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
7.61
Boyut:
127.30 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Ingilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Masaüstü Programları
BlueStacks
Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma
Windows Movie Maker Türkçe
Film Editörü Movie Maker indir
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
Truespace
Truespace
Truespace

Animasyon Hazırlama Programı

Muhammed
Son güncelleme: 18 Kasım 2014, Salı

Truespace, 3d modelleme ve animasyonlar yapabileceğiniz, oldukça fazla özelliğe sahip, kolay, zevkli ve ücretsiz bir programdır.3d grafiklerinize model, doku, ışık, animasyon gibi birçok işlem uygulayabiliyorsunuz. Web sayfaları, oyunlar için 3D animasyon ve illustrasyon modelleri oluşturmanıza yardımcı olur.

oluşturduğunuz tasarımları xbox 360 gibi oyun konsollarında veya virtual earth`te açılabilmesi için kaydedebiliyor ve virtual earth`teki nesneleri alabiliyorsunuz. nirengi düzenlemesi, küçültme, tersine çevirme, seçimi dönüştürme vb. çok sayıda çalışma yapabiliyor ve çok sayıda geometrik şekil oluşturabiliyorsunuz.

Truespace gerçek zamanlı kırılma, duman, su, ateş, sis gibi çeşitli gölgelendirme efektleri yapabilirsiniz. uv editörünü kullanarak 2 boyutlu dokularla çalışmalar yapabilirsiniz. çeşitli animasyonlar yapabilir, animasyonları script yazılabilecek şekilde oluşturabilirsiniz. yazılımın kullanımı kolay, önceden yapılmış iskeletleri sayesinde kendi karakterinizi yapabilirsiniz. iskelete kol ekleyebilir veya değiştirebilir, klipler oluşturabilirsiniz.

Morphs özelliği ile gülümseme, kaş çatma, gülme ve daha birçok yüz ifadesini oluşturabiliyorsunuz. ayrıca, top gibi fiziksel araçların bir yerden bir yere taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir