Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
TemizNet

TemizNet

Şimdi İndir
Windows Tümü - 12.10 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.2
Boyut:
12.10 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir İnternet Programları
İnternetten Film İndirme Programı
uTorrent ile Film indirmek çok kolay
Hotspot Shield
Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Ares
Video Ve Müzik İndirme Programı
Java
Java Son Sürüm
Smarttürk WebTV
Ücretsiz HD TV İzleme Ve Radyo Programı
TemizNet
TemizNet
TemizNet

İnternet Filtreleme Programı

Doğukan
Son güncelleme: 18 Kasım 2014, Salı
Temiz Net,Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan üst düzey bir internet filtreleme yazılımıdır. Kullanımı kolay ve tamamen ücretsizdir.Çocukları erişilebilir uygunsuz içerikten korur. Filtre sistemi bir yasaklanmış siteler listesi barındırmaz, tarayıcılar, muhabbet kanalları, haber grup yazılımları ve dosya paylaşım yazılımları gibi pek çok uygulamadan internet aracılığıyla alınan ve gönderilen tüm veriyi inceler.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından aileler için tasarlanmış çocuklarının güvenli internet sörfünü sağlayan kullanışlı bir programdır.

TEMİZNET V1.2 Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Crome'de çalışmaktadır.
İnternet ve Bilgisayar Kullanım Sınırlaması Var mıdır ?
TEMİZNET Programı ile kullanıcıların Internet ve Bilgisayar kullanım sürelerini sizin ayarlayabileceğiniz ve belirleyebileceğiniz bir tasarım ve özellik getirmiştir. Bu özellik sayesinde hangi kullanıcının hangi saatlerde Interneti veya Bilgisayarı kullanabileceğini sadece siz ayarlayabilirsiniz.
Download Kısıtlamaları Mevcut mu ?
TEMİZNET Kurulu olan bir Bilgisayarda internetten indirilecek dosya ve diğer materyalleri engelleyebilirsiniz.
İsme Göre Adres Sınırlaması Yapılabiliyor mu ?
TEMİZ NET Programı yönetici kişininde dilediği siteyi yasaklayıp dilediği siteyide serbest bırakması için bir alan ayırmıştır.
Kullanıcılar için geçerli olacak Filtreleme işlemleri dışında ayrıca Yönetici kişinin tercihlerinin de uygulanabileceği bir bölüm yapılmıştır. Bu bölüme yazılan web site adresleri Programımızda ki yasak listesine ve kelimelerine bakılmaksızın geçerli sayılır.
Güvenli Özel Alan Tanımlamaları Yapılabiliyor mu ?
TEMİZNET Yazılımı ile, dilerseniz bir kullanıcının sadece sizin seçtiğiniz özel ve farklı bir alanda internet kullanmalarını sağlayabilirsiniz.
Otomatik Veri Tabanı Güncellemesi Var mı ?
Uluslararası bir araştırma şirketi Internette her gün 10.000 den fazla içeriği uygun olmayan sitenin açıldığını açıklamıştır. Bu gerçekten çok yüksek bir sayıdır.
Siz kullanıcılarımızın bu kadar çok sayıdaki siteyi tespit etmesi ve bunu ya sak siteler ar asına eklemesi neredeyse imkansızdır. İmkan olsa bile sadece sitelerin isimlerinin yasaklanması yetmemektedir. Çünkü bir sonraki hafta yada ayda aynı site yeni bir isim yada içerik ile yine faaliyetini sürdürmektedir.
TEMİZNET Kurulu bir Bilgisayarda yasaklı siteler tamamen otomatik şekilde kullanıcılarının veritabanına eklenir. Böylelikle kulllanıcı sürekli güncel bir veritabanı kullanır.
Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir