Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Salavat-ı Tefriciye
PasaindirProgramlar › Salavat-ı Tefriciye

Salavat-ı Tefriciye

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.10 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
4.0.0.0
Boyut:
1.10 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Programlar
Dumpper
Kablosuz Ağ (WiFi) Şifre Bulma Programı
Bolide Slideshow Creator
Slayt Hazırlama Programı
Samsung Channel Editor
Samsung Smart Tv ler için Kanal Listesi Düzenleyici
Ses Yükseltme Programı
Letasoft Sound Booster
Günlük dualar ve zikirler
Android Için Dualar Uygulaması
Gerçek Zikirmatik
Android İçin Zikir Çekme Uygulaması
Salavat-ı Tefriciye
Salavat-ı Tefriciye
Salavat-ı Tefriciye

Salat-ı Tefriciye Duası

Doğukan
Son güncelleme: 23 Aralık 2014, Salı

Salat-ı Tefriciye (Nariye) ezberleme, okuma ve sesli dinleme programıdır. Uygulama içerisinde Salavat-ı Tefriciye Türkçe okunuşunu, manasını, niçin okunduğunu ve kaç defa okunacağını öğrenebilir.

Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet cihazlarınız haricinde Windows PC bilgisayarlarınıza da ücretsiz olarak indirip ezber yapabilir ya da sayı takibi yapabilirsiniz. Tefriciye (Nariye) 4444 salavat olarak bilinen salavat-ı tefriciye'de hangi sayıda kaldığınızı öğrenebilirsiniz.

Salatı tefriciyye duası'nın nasıl okunacağı hakkında çeşitli rivayetler ve değişik kaynaklara göre bir çok formül bulunmaktadır. Formül 1: Toplam 4444 defaİmam Kurtubi hazretleri:Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salat-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salatü Selam ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, o kulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

İmamı Kurtubi Hazretleri, şöyle buyurmuştur: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salat-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salat-ü Selam ile Yüce Peygamberimiz'i vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

İhsan Atasoy Hocaefendinin sesinden dinlerken aynı zamanda imleci Arapça bölümünden takip ederek hızlı ezberleme imkanına kavuşabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir