Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Pushbullet
Pasaindirİnternet Programları › Pushbullet

Pushbullet

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.70 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
1.70 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir İnternet Programları
İnternetten Film İndirme Programı
uTorrent ile Film indirmek çok kolay
Hotspot Shield
Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Ares
Video Ve Müzik İndirme Programı
Java
Java Son Sürüm
Smarttürk WebTV
Ücretsiz HD TV İzleme Ve Radyo Programı
Pushbullet
Pushbullet
Pushbullet

Telefona Gelen Bildirimleri Bilgisayardan Takip Etme

Muhammed
Son güncelleme: 03 Mayıs 2016, Salı

Pushbullet ile telefonunuza gelen bütün bildirimleri bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz. Bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınız arasında bağlantı kurarak ortak pek çok işlemi Android, iOS ve PC bilgisayarınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuz üzerinde olan tüm bildirimlerinizi masaüstü pc nizden kolayca takip edebilirsiniz.

Öneğin;Telefon veya Tabletiniz bildirim çubuğuna, bilgisayarınıza veya bir arkadaşınıza çok hızlı bir şekilde linkler, resimler, dosyalar, listeler, notlar ve daha fazlasını gönderebilirsiniz. telefonunuza gelen aramaları, SMS mesajları ve bunun gibi pek çok bildirim iletilerini takip edebilirsiniz.

Pushbullet indir resim, yazı, link ve dosya gibi şeyleri bilgisayarınızdan telefonunuza veya telefonunuzdan bilgisayarınıza gönderebilir veya Android, iOS telefon sahibi arkadaşlarınıza hızlıca gönderebileceğiniz gibi Evde unuttuğunuz telefonunuza gelen cevapsız aramaları, mesajları bilgisayar ekranınızda takip edebilmenin en kolay yoludur.

Pushbullet ile aynı zamanda telefonunuzun bildirim çubuğuna istediğiniz site adresini gönderebilirsiniz. Sadece bildirime dokunun ve adrese gidin.
- Bilgisayarınızda bir adresi bulduktan sonra telefonunuzda defalarca aramaktansa Pushbullet ile kolayca telefonunuza gönderebilirsiniz. Adres bildirimlerini Google Maps ile açar ve navigasyon paylaşımını kolaylaştırır.
- Tabi bunlar sadece başlangıç, ayrıca listeler, notlar & hatırlatmalar da gönderebilirsiniz.

Pushbullet indir, iOS (iPhone ve iPad) ve Android (Telefon ve Tablet) cihazlarınızı bilgisayarlarınıza bağlamak için en iyi uygulamalardan biridir.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir