Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
ProShow Producer
PasaindirMasaüstü Programları › ProShow Producer

ProShow Producer

Şimdi İndir
Windows Tümü - 52.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
6.0.3410
Boyut:
52.0 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Masaüstü Programları
Heka imece
Mouse ve Klavye Hareketlerini Kayıt Programı
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
Jasc Animation Shop
Ücretsiz Animasyon Yapma Programı
ProShow Gold
En iyi Slayt Yapma Programı

ProShow Producer ile profesyonel bir şekilde slayt şovları oluşturabilirsiniz.

Doğukan
Son güncelleme: 17 Mart 2015, Salı
ProShow Producer
ProShow Producer
ProShow Producer

Slayt Şov Hazırlama Programı

Slayt Şov Yapmanın En Kolayı.

ProShow Producerile profesyonel olarakister HD slaytlar istersenizde normal slaytlar oluşturabilirsiniz. Sahip olduğubirçok farklı slayt efekti ile resimleriniz ile klipler hazırlayarak bunları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu profesyonel yazılımda etkileyici sonuçlar alabilmeniz için resimler arası geçiş efeklerini kullanabilir, resimler üzerinde düzenlemeler yapabilir, resimler üzerine yazılar ekleyebilirveya bir slayt için olmazsa olmaz olan uzaklaştırarak veya yakınlaştırarak mükemmel çalışmalar yapabilir,etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.Yapmış olduğunuz çalışmaları 40 farklı dosya türünde kaydedebilirsiniz (DVD, VCD, Blu-ray, HD Video gibi)

ProShow Producer, ProShow Gold programının daha gelişmiş halidir. 280+ geçiş efektini dilediğinz gibi kullanarak mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz. Üç kolay adımda dilediğiniz gibi slayt şov hazırlayabilirsiniz. Sürükle bırak özelliği sayesinde resimlerinizi programa ekleyerek, eklemiş olduğunuz resimeler bölümünede müzik ekleyebilir, video eklemesi yapabilir müziğin bitmiş olduğu resim dosyasını Tab tuşuna basarak görebilirsiniz. Resim geçişlerini ister kendi belirlemiş olduğunuz geçiş efektlerini kullanabilir istersenizde random özelliğini kullanarak rastgele yapabiliyorsunuz

Hazırlama istediğiniz gösteri dosyanız için bilgisayarınızda bulunan video, müzik, fotoğrafları kullanarak istediğiniz video formatında slayt çıktısını alabilir ve sosyal ağlarda anında paylaşım yapabilirsiniz.

Etkileyici ve muhteşem slayt şovlar hazırlamak istiyorsanız Proshow Producer yazılımı tüm ihtiyaçlarınızı tek başına karşılayabilir.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir