Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Pixopedia

Pixopedia

Şimdi İndir
Windows Tümü - 33.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2014 0.2.2
Boyut:
33.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Eylül
Pasaindir Masaüstü Programları
Heka imece
Mouse ve Klavye Hareketlerini Kayıt Programı
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
Jasc Animation Shop
Ücretsiz Animasyon Yapma Programı
Pixopedia
Pixopedia
Pixopedia

Gelişmiş Özelliklere Sahip Resim Çizim Programı

Eylül
Son güncelleme: 10 Kasım 2014, Pazartesi

Pixopedia, Windows paint programına alternatif olarak kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir programdır. Fakat Paint programından farklı olarak Video dosyaları üzerindede çizim yapabilme özelliğine sahiptir. Sahip olduğu fırça çizim araçları ile resim çiziminizde istediğiniz sonuçları almak çok kolay.
Windows'un emektar olan standar çizim programı Paint gibi basit bir çizim programına benzerliği ile dikkat çeken program aslında farklı pek çok özelliğe sahip olduğunu kullandıkça anlayacaksınız. göze ilk çarpan değişik özelliklerinden bazıları ister boş ekran üzerinde çizim yapabilir veya dilerseniz multimedya dosyaları üzerinde de çizimlerinizi gerçekleştirme imkanı sağlamaktadır.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programı Paint kullanan kullanıcıların hiç bir zorluk çekmeden kullanabileceklerine inanıyorum. Sistem kaynaklarını oldukça az kullanan Pixopedia, her tür bilgisayar konfigürasyonunda çalışabilmektedir.

Standart olarak resim çizim programlarında bulunması gereken tüm özelliklere sahip olan bu resim çizim programı ile sıfırdan resim çizebilme ve video dosyaları üzerinde işlem yapabilme özelliği sayesinde tercih edilebilir.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir