Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Mürşit (MürşiD)
PasaindirOnline Uygulamalar › Mürşit (MürşiD)

Mürşit (MürşiD)

Adrese Git
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.7
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Online Uygulamalar
Ateş Ve Su
Macera Oyunu Ateş ve Su Oyna
Gamyun
Gamyun Okey, Yüzbir, Banko İndir ve Oyna
Kaza Çizim Programı
Online Trafik Kazası Çizim Programı
Meb Oyun
Bilgisayarda Oynanabilen MEB Oyunları
Bizim Çiftlik
Facebook Bizim Çiftlik Oyunu
Muhammed
Son güncelleme: 30 Aralık 2014, Salı
Mürşit (MürşiD)
Mürşit (MürşiD)
Mürşit (MürşiD)

İnteraktif İslami CD

Ciltlerce islami kaynak Murşid programının içerisinde

MürşiD, ciltlerce İslami kaynak içermesi, bütün işletim sistemlerinde çalışabilmesi, İslamiyet ile ilgili öğrenmek istediğiniz her bilgiye anında ulaşabilmenizi sağlaması, Kur'an okumayı, abdest almayı ve namaz kılmayı kolayca öğretmesiyle benzersiz bir program.

Mürtid programın Windows PC, iOS ve Android için satın alabilirsiniz.

150 Cilt İslami kitap, 3 adet farklı hatim, sesli Türkçe meal içermesi, İslamiyetle ilgili aradığınız herşeye anında ulaşabilmenizi sağlamasıyla, Kur'an okumayı, dünyada ilk kez yapılan yüksek kalitedeki sesli ve görüntülü canlandırmalarla abdest almayı, namaz kılmayı öğretir. Mürşit kütüphanesinin baş kitabı tabii ki Kur'an-ı Kerim. Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan onaylı orjinal metnin ardından 4 Türkçe meal geliyor. Yabancı kullanıcıları göz ardı etmeyen programda ayrıca İngilzce, Almanca, Fransızca ve Rusça meal de var. Türk müfessirler arasında otorite kabul edilen Elmalılı Hamdi Yazır ve kıymetli alim Ömer Nasuhi Bilmen'in sekizer ciltlik tefsirleri de Kur'an bölümünün diğer mühim kaynakları.

"Bana dua edenin duasına icabet ederim" buyuran Rabbimiz'in emri gereği her nefesimizi bir dua kılabilmek için, Semine ve Senai Demirci çifti tarafından hazırlanmış birbirinden güzel yakarışlar ve en makbul duaların sahibi Efendimiz'in dilinden dualar bu bölümde istifadenize sunuluyor.

Artık namaz vakitlerini kaçırmak yok. Çünkü Mürşit 5, ekranınızın ortasında beliren uyarı penceresi ile vakitleri size hatırlatır ve dilerseniz ezan okur. Hem de dünyanın neresinde olursanız olun. Çünkü bu bölümde beşbinden fazla Türkiye ve dünya merkezi için hesaplanmış namaz vakitleri var. Tabi dilerseniz namaz vakti hesaplaması için yeni merkezler de ekleyebilirsiniz.

Fiyatı : 35 TL + KDV

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir