Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Legend Online
PasaindirOyunlar › Legend Online

Legend Online

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.50 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.7
Boyut:
1.50 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu
Gta İstanbul City
Gta istanbul indir
Joygame
Client ve Web Tabanlı Ücretsiz Online Oyunlar
Legend Online Classic
Android ve iOS Için Türkçe Legend Online Oyunu
TimeLeft
Kronometre, Alarm ve Masaüstü Saat Programı
Legend Online
Legend Online
Legend Online

Ücretsiz Online MMORPG Oyunu

Doğukan
Son güncelleme: 16 Ağustos 2016, Salı

Legend Online, Türkiye'de en çok oynanan web tabanlı ücretsiz bir RPG oyundur. Legend Online indirmeye gerek kalmadan (isteğe bağlı olarak hızlı giriş uygulaması indirilebilir) online olarak tarayıcıda oynanır. Facebook hesabınızla giriş yapabildiğiniz Legend Online'da size verilen ordunun efendisi olarak oyuna dahil oluyorsunuz ve dünyadaki son savaşta yaşanan gelgitleri durdurmak, insanlığı kurtarmak ve barışı sürdürmek için savaşmaya başlıyorsunuz.

Ordu, Akademi, Çiftlik, Amfi Tiyatro, Gökyüzü ve Peri Sistemi gibi bir çok oyunda yer almayan farklı özellikleri bir arada bulunduran Legend Online’ı oynarken bir dakika bile sıkılmayacaksınız.

Legend Online indirmeye gerek kalmadan web tarayıcısı üzerinden oynanan bir mmorpg oyunudur. Sadece web tarayıcısı kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Legend Online oyuncuları, oyunda orduların efendisi rolündedir ve dünyadaki son savaşta yaşanan gelgitleri, canavar baskınlarını durdurmak ve insanlığı kurtarmak barışı sürdürmek için canavarlar ile savaşmaktadır. Oyun ekranında 3D görselliği ve 2D performansı güzel bir görsel oyun deneyimi olarak oyunculara sunulmaktadır. "Legend Online" ilk sürümünde önemli olan; şehir çevresinin gelişimi, ek sahneyi keşfetme ve ayrıca bir lord olarakta şehri genişletebilir ve askerleri işe alabilirsiniz.

3D boyutlu görüntü kalitesi: Gerçek 3D ekran görüntüsü ile oyun sahnesinde animasyon görselliği sağlanmaktadır. Büyücü, Yaycı ve Savaşçı karakterlerinin yer aldığı Legend Online’da her bir karakterin kendine has özellikleri vardır.
Büyücü gizemli büyüler kullanarak düşmanlarına karşı savaşırken, Yaycının en büyük özelliği düşmanlarına göz açtırmayan Yayıdır, Savaşçı karakteri ise sahip olduğu devasa kılıçla dünyanın en güçlü Lordu olmak için mücadele eder.

Muhteşem mücadele savaşları: Zaman tabanlı savaşlarla daha heyecan verici ve son derece eğlenceli savaş efektleri oyunculara sunulmaktadır.
QTE savaş sistemi: İlk sayfadaki QTE savaş sistemi oyuncuların savaşta mücadele gücünü arttırmaları için kullanılır.
Asker geliştirme: Oyunda 7 çesit askerin kendilerine özgü farklı güçleri vardır. Oyuncular askerlerin gücünü geliştirerek gittikçe artan mücadele ruhu ile savaşırlar.
Şehir geliştirme: Stratejik oyun kombinesi olarak oyuncular kendi yeteneklerini güçlendirmek için kendi şehirlerini inşa edebilirler.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir