Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
League of Angels 2
PasaindirOyunlar › League of Angels 2

League of Angels 2

Şimdi İndir
Windows Tümü -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Gta İstanbul City
Gta istanbul indir
League of Legends (LOL)
Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
Golden Manager
Android için Gerçek Futbol Oyunu
Turbo Racing League
Mobil Cihazlar için Eğlenceli Yarış Oyunu
League of Angels 2
League of Angels 2
League of Angels 2

Web Tabanlı Savaş Oyunu

Doğukan
Son güncelleme: 30 Ağustos 2016, Salı

League of Angels 2, karanlık bir dünyada kötülere karşı dünyayı kurtarmaya çalışacağımız web tabanlı savaş oyunu. Facebook ile bağlanarak veya kayıt olarak macerada yerini al.

Kurduğumuz ordudaki özel karakterlerimizi oyun boyunca savaşlara sokarak galip gelmeli, sonrasında ödül ve xp ler ile kendimizi geliştirmeliyiz.


1. Ünvan : Ünvan sembolleri seviyenize bağlı olarak siz normal sahnelerde ilerledikçe toplanır. Sembolleri aktif ettikçe rütbeniz artar. Bu artış ile birlikte, rütbe açıklamasında belirtilen atak, defans gibi özelliklerinizde de artış sağlanır.

2. B.R : Tüm kahramanlarınız güçlerine göre belli bir puana sahiptir. SP artışı kahraman, ekipman ve bineğinizde vs. gerçekleştirdiğiniz tüm geliştirmelere bağlıdır. Tüm ekibin puanları toplanarak seviye puanınızı oluşturur (S.P.) Her seviye artışında kahramanlarınıza saldırı, savunma gibi özellikler kazandırabilirsiniz.

3. Enerji : Normal ve elit sahnelerde geçerli göstergedir.. Enerji her 6 dakikada 1 puan artar. Her gün sunucu saatinize göre 12:00 ve 18:00 saatlerinde oyuna giriş yapmışsanız 60 enerji puanı kazanabilirsiniz. Ayrıca enerji göstergesinin yanındaki +'ya basarak ya da sıcak etkinlikler, dükkan gibi etkinliklerden de enerji satın alabilirsiniz.

4. Üst Menü - 1: Bu bölümde aktif olan etkinlikleri görebilirsiniz. Bazı etkinlikler (Yoklama, Özel teklifler) her gün karşınıza çıkan sabit etkinlikler olup belli bir zaman dilimine ait etkinlikler (1 alana 1 bedava v.b.) farklı bir simge ile ekstra olarak yer almaktadır. Üzerinde kırmızı ünlem (!) gördüğünüz simgelerde tamamlanmamış görevler bulunmaktadır.

5. Üst Menü - 2: Bu bölüm oyun içi etkinliklerin (Hakimiyet, X-war savaşları v.b.) saatlerini belirten ve saati geldiğinde aktif olduğu görebilmeniz açısından oluşturulan kısayol bölümüdür.

6. Dünya Haritası: Dünya haritasından bulunduğunuz noktanın çevresindeki Kahraman Mağazası, Tek Oyunculu, Çok oyunculu noktalarının haritaki önizlemesini görebilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir