Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Periscope Artık Türkçe

Doğukan tarafından 09 Haziran 2015, Salı günü eklendi.
Periscope, yeni güncellemesiyle birlikte Türkçe desteği gibi pek çok farklı özelliğe kavuştu.
Periscope Artık Türkçe

Periscope, hızına hız katarak büyümeye devam ediyor. Android işletim sisteminin ardından arık iOS cihazlarda da Türkçe. Çok kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşan Twitter’a ait uygulama artık içinde Türkçe’nin de olduğu 29 dil seçeneğini kullanıcıya sunmaya başladı.

Ayarlar bölümünde, yayınları otomatik olarak kaydet özelliğini seçerseniz, canlı yayınları mobil cihazınızın fotoğraf /video albümlerinizim içinde saklayabiliyor. Canlı yayın izlerken, yorum yaparak düşüncenizi paylaşabilir veya beğenebilirsiniz. Anında görüntü ve paylaşım imkanı sunmakta olan Pericsope olay anını anında paylaşabilme özelliği sayesinde kullanıcılar tarafından çok sevildi. Ayrıca izlemekte olduğunuz yayını Twitter üzerinden paylaşabilme özelliği ile de çok büyük kitlelere olay anında ulaşabilmektedir.

Yeni Özelliklerinden Bazıları:
Yeni eklenen harita bölümü ile dünyanın her yerinden gönderilen canlı yayınları harita üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca canlı yayın sonrası yeniden gösterimler artık kullanıcıları bekletmeden anında sunuluyor.

REPLAYLER ANINDA YAPILABİLİYOR
Yayın yaptıktan sonra yükleme yapmak artık replay için bir zorunluluk olmaktan çıktı. Artık replayleri anasayfanızdan direct silinebiliyor.

TWİTTER'DA PAYLAŞIN
İzlemekte olduğunuz canlı yayını veya replay'i Twitter'da link olarak paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı hemen şimdi iOS ve Android işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.!

 
Periscope
Android ve iPhone Için Canlı Yayın Uygulaması
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz