Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Motorola Türkiye'ye Geliyor

Muhammed tarafından 27 Temmuz 2016, Çarşamba günü eklendi.
Yıllar sonra Motorola Türkiye'ye resmen geliyor.
Motorola Türkiye'ye Geliyor

Yıllar önce ciddi satış rakamlarının ardından Türkiye pazarından çekilen Motorola, Lenovo markası altında yeniden ülkemize geliyor. Moto Z, Moto G4 ve dahası artık ceplerimize girebilecek. Lenovo Moto adıyla ülkemiz pazarına giriş yapacak

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra akıllı telefon pazarında daha aktif bir oyuncu görüntüsü çizmeye çalışan Motorola, ülkemizdeki faaliyetlerini uzunca bir süre önce sona erdirmişti. Mobil cihazlar bölümünün 12.5 Milyar Dolar'a Google'a geçmesinin ardından 2013 yılında ülkemizdeki faaliyetlerini sonlandıran şirket, şimdi Lenovo ile birlikte yeniden Türkiye pazarına adım atıyor. İlk olarak fiyat performans canavarı telefonu olan Moto G4 ailesi ile ilk adımı atacak olan Lenovo, ardından Moto Z'yi getireceklerinden bahsediliyor. Daha sonrasında ise birçok yeni modelinin de gelmesi bekleniyor.

5.5inçlik bir ekrana sahip olan Motorola Moto Z, 2560x1400 piksel AMOLED panellere sahip. Gücünü Qualcomm Snapdragon 820 platformundan alan telefonun 4GB RAM, 13 megapiksel ana kamera, 32GB - 64GB depoalama seçeneği, 2600mAh dahili batarya, parmak izi okuyucu, Android 6.0 işletim sistemi, 5,19mm incelik gibi ilgi çekici özellikleri bulunuyor.

Kaynak: Donanımhaber

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz