Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Lol Türkiye Büyük Finali

Doğukan tarafından 06 Temmuz 2016, Çarşamba günü eklendi.
Şampiyonluk Ligi'nde Yaz Mevsimi Şampiyonu'nun kupaya uzanacağı Türkiye Büyük Finali 13 Ağustos'ta Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilecek.
Lol Türkiye Büyük Finali

Türkiye’nin en büyük eSpor organizasyonu için geri sayım sürüyor. Ülker Sports Arena’da on binin üzerinde katılımcı ile gerçekleşecek League of Legends Türkiye Büyük Finali hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtları bu haberimizde.

Ağustos ayında gerçekleşecek olan League of Legends Türkiye Büyük Finali için tarih ve mekan belli oldu. Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Şampiyonluğu için en iyi iki takımın kozlarını paylaşacağı Türkiye Büyük Finali, 13 Ağustos'ta yeniden son iki yıldır finallere ev sahipliği yapan Ülker Sports Arena'da gerçekleşecek.

Lig aşaması, çeyrek final ve yarı final aşamalarının ardından finale yükselen en iyi iki takımın mücadele edeceği dev etkinliğe binlerce taraftarın ve eSpor tutkununun akın etmesi bekleniyor. Ülker Sports Arena’da binlerce izleyici önünde hem Türkiye’nin en iyisi olmak hem de ülkemizi Dünya Şampiyonası’nda temsil etmek adına mücadele etme hakkı kazanacak.

Detaylar için LoLeSpor.com ve LoLeSpor sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

LOL
League of Legends
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz