Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Google Pixel Türkiye'ye Geldi Ve Fiyatı

Doğukan tarafından 23 Kasım 2016, Çarşamba günü eklendi.
Merakla Beklenen Google Pixel Türkiye'ye Geldi ve Fiyatı belli oldu.
Google Pixel Türkiye'ye Geldi Ve Fiyatı

Google Pixel Türkiye'de satışa sunulacak mı? Google Pixel XL ve Google Pixel Türkiye'de satışa sunulacak mı merak edilen bir konu olyoğun bir şekilde muştu. Google Pixel (İthalatçı Garantili) satışı ile hepsiburada üzerinden satılmaya başlandı. Google'ın ses getiren akıllı telefon modeli Google Pixel sonunda ülkemizde satışa sunuldu. İşte Google Pixel'in Türkiye fiyatı.

Google Pixel İlk ve Sadece Hepsiburada'da! Google Pixel'in Türkiye fiyatı Hepsiburada.com'da ""İthalatçı Garantili"" olarak satışa sunulan Google Pixel'in ülkemizde 2.998 TL fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz.

Son yıllarda çok hızlı gelişim gösteren akıllı telefon dünyası, markaların ortaya çıkarttığı yeni cihazlar ile gelişimini sürdürüyor. Bu yeni cihazların arasında, önümüzdeki günlerde adını çok daha sık duyacağımız Google Pixel cihazı konumlanıyor. Google Pixel üstün özellikleri ve marka kalitesi ile bir çok kişinin hayalindeki cihaz olacağa benziyor.

Google Pixel ile Tanışın!
Google’ın sunmuş olduğu bu cihazı kullanırken hem bir çok güncellemeyi ilk alanlardan olma şansı elde edecek, hem de saf bir Android işletim sistemini tam anlamıyla kullanabileceksiniz. Eğer bu cihazdan önce Android bir cihaz kullandıysanız, hiç zorlanmadan saniyeler içerisinde yeni cihazınıza adapte olabilecek, hızlıca özellikleri keşfedeceksiniz.

Google Pixel Türkiye Fiyatı (İthalatçı Garantili) 2.998,00 TL.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz