Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Eski Oyunları Tarayıcı Üzerinden Oynayın

Muhammed tarafından 09 Ağustos 2016, Salı günü eklendi.
eski bilgisayar oyunlarını web tarayıcınızdan oynamak ister misiniz?
Eski Oyunları Tarayıcı Üzerinden Oynayın

Büyüklerimizin oynadığı eski oyunları merak edenler için tüm oyunlar ücretsiz olarak yayımlandı. Eski oyunları tarayıcı üzerinden oynayın nasıl mı? 80'ler, 90'lar ve 2000'lerin başlarında bilgisayar ve Amiga oyuncuları tarafından oynanan Pac-Man, Batman, Flight Simulator, volfied gibi eski oyunları tarayıcı üzerinden herhangi bir indirme işlemi olmadan oynayın.

Internet Archive,sitesi uzun zamandır hizmet vermekte olduğu bu hizmette şimdilik 10.357 eski oyunu oynamanız mümkün. Geçmişte sizleri uzun saatler uykusuz bırakan oyunlarla nostalji yapmaya ne dersiniz? Aklınıza geleblecek o zamanların popüler tüm oyunlarını bulabileceğiniz site üzerinde yine uzun süreli zaman geçirebilirsiniz. Bubble Bobble, R-Type, Batman, Pac-Man, Flight Simulator I-II, Frontier, Simpsons, Ghosts Busters, Flinstones (Taş Devri) gibi aklınıza gelebilecek tüm oyunlar artık elinizin altında.

Oyunları buradan oynayabilirsiniz. Üst sağ tarafta bulunan arama kısmından dilediğiniz oyunu arayarak eski dos oyunlarını oynayabilirsiniz.

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz