Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

BlueStacks ile Android Artık Bilgisayarda

Doğukan tarafından 02 Nisan 2016, Cumartesi günü eklendi.
BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır? BlueStacks nereden indirilir?
BlueStacks ile Android Artık Bilgisayarda

Android işletim sisteminde kullandığınız uygulamaları ve oyunları bilgisayarınızda da çalıştırmak ister miydiniz? BlueStacks, Android'i bilgisayarınızda çalıştırmanıza imkan veren bir programdır. Yani bilgisayar üzerinden Android uygulamalarını kullanabilmenizi veya oyunları oynamanızı sağlar. BlueStacks App Player olarak adlandırlan yazılım Bluestacks şirketi tarafından geliştirilmiştir.

BlueStacks ile Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştır.

BlueStacks, bilgisayarınızda Android işletim sistemindeki programları çalıştırmanızı olanak sağlayan bir uygulamadır. Android işletim sistemi için yazılmış olan oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırılabilirsiniz. BlueStacks vasıtası ile Android cihazlarda oynadığınız favori oyunları veya favori programları bilgisayarınızda, tem ekran olarak kullanabilirsiniz. BlueStacks App Player ile birlikte sanal bir Android cihaza sahip oluyorsunuz aslında. Bu sayede tüm oyunları tam ekran olarak sorunsuz bir şekilde oynayabiliyor, Facebook gibi sosyal ağ uygulamalarını kullanabiliyor, müzik dinleyebiliyor ve hatta WhatsApp Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarını kullabiliyorsunuz.

Candy Crush Saga, Kik Messenger, Temple Run 2 gibi popüler android uygulamaları BlueStacks üzerinde sorunsuzca bilgisayarda çalışır.

BlueStacks
Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştır
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz