Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Cheat Engine
PasaindirOyunlar › Cheat Engine

Cheat Engine

Şimdi İndir
Windows Tümü - 11.50 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
6.7
Boyut:
11.50 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Oyunlar
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Euro Truck Simulator 2
Tır ve Kamyon Sürme Oyunu
Gta İstanbul City
Gta istanbul indir
Bizim Çiftlik
Facebook Bizim Çiftlik Oyunu
Angry Birds Facebook
Facebook Angry Birds Oyunu
Doğum Günü Hatırlatma Programı
Doğum Günü Hatırlatıcı
Cheat Engine
Cheat Engine
Cheat Engine

Oyun Hile Programı

Muhammed
Son güncelleme: 19 Eylül 2017, Salı

Oyunları ayarları ile oynayarak farklı oyun hileleri yapabilirsiniz

Cheat Engine, açık kaynak kodlu olarak geliştirien ve oyunlar üzerinde değişiklik yaparak hile yapmanıza izin veren ücretsiz bir oyun hile programı. Oynadığınız oyunlarda sürekli aynı seviyede olmaktan sıkıldıysanız oyun ayarlarını değiştirererek hile yapmaya ne dersiniz?

Ücretsiz olarak indireceğiniz oyun hile programı ile birlikte her türlü oyun üzerinde değişiklikler yaparak oyunları daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Cheat Engine, veritabanında bulunan oyunlar için windows altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde hile yapabilirsiniz. Ram bellekteki verileri değiştirerek istediğiniz gibi oyuna müdahale edebilirsiniz. Oynadığınız oyunları yavaşlatabilir, hızlandırabilir veya onları kolaylaştırabilir zorlaştırabiliriz. İnternet Explorer, Firefox, Google Chrome gibi popüler tüm web tarayıcılarda Facebook üzerinden oynadığınız tüm oyunlar için Cheat Engine programını dilediğiniz gibi kullanabileceğinizden dolayı en iyi facebook oyun hile programı olarak bilinmektedir. Artık Facebook oyunlarından en popüleri olan facebook okey için hile yapabilirsiniz. Bu programla oyunları kolaylaştırabilir, zorlaştırabilir veya yalnızca daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Zamana karşı yarışılan oyunlarda oyuncusuna çok büyük imkanlar sağlar. Ayrıca bu tür değişiklikler dışında içerisindeki diğer kullanışlı araçlar ile gelişmiş bilgisayar oyunlarında, internet explorer, mozilla firefox vb. diğer tarayıcılar üzerinden oynadığınız tarayıcı oyunlarında, flash oyunlarda, farmville gibi facebook uygulamalarında ve normal uygulamalarda hile yapabilirsiniz.

NOT: Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir