Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Borsa Alarm
PasaindirMasaüstü Programları › Borsa Alarm

Borsa Alarm

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.90 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.5
Boyut:
1.90 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Masaüstü Programları
BlueStacks
Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma
Windows Movie Maker Türkçe
Film Editörü Movie Maker indir
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
TimeLeft
Kronometre, Alarm ve Masaüstü Saat Programı
Stickies
Masaüstü Yapışkan Not Alma Programı
Dijital Çalar Saat
Android için Çalar Saat ( Alarm ) Uygulaması
Borsa Alarm
Borsa Alarm
Borsa Alarm

Borsa ve Hisse Seneti Takip Programı

Muhammed
Son güncelleme: 19 Eylül 2014, Cuma

Borsa Alarm; hisse senedi alım satım işiyle uğraşanlara yardımcı olmak için hazırlanmış borsa takip ve hisse seneti takip programıdır. indir diğiniz bu Borsa Takip Programı ile borsada takip ettiğiniz hisselerin yükseliş ve düşüşlerini takip edebilir ve almış olduğunuz hisselerdeki kar&zarar hesabınızı yapabilirsiniz. Kullanımı çok kolay ve sade bir arayüze sahiptir. Takip etmek istediğiniz hisseleri belirledikten sonra öngördüğünüz tavan ve taban fiyatlarını yazıp gerisini programı bırakıyorsunuz. Belirlediğiniz Tavan veya Taban fiyatta alarm ile sizi haberdar ediyor.

Yazılımcının Açıklaması: Takip ettiğiniz bir hissenin fiyatı tavan fiyata yükselebilir. Diğer yatırımcıların, hisselerini hızla ellerinden çıkarma eğilimi gösterebileceğini varsayabilirsiniz. Belki, siz de o hisselerinizi geç kalmadan satmak isteyebilirsiniz. Takip ettiğiniz başka bir hissenin fiyatı taban fiyata düşebilir. Daha fazla düşmeyeceğini varsayabilirsiniz. O şirket gelecek vaat ediyor olabilir. Belki, o hisseyi satın almak için şimdi en uygun an olduğunu düşünebilirsiniz.

Hisselerin bu hareketlerini kaçırmamak için borsayı sık takip etmek gerekir! Şirketlerle ilgili raporların gözden geçirilmesi faydalı olabilir. Profesyonel bir yatırımcı bu işten iyi para kazandığından, çok zaman ayırmaktan şikayetçi olmaz. Ama bazıları için gündelik işlerini aksatarak borsayla ilgilenmek bazen sıkıcı olabiliyor. Bu nedenle borsadaki hisseleriyle pek ilgilenmeyen pasif yatırımcılar vardır. Fırsatları kaçırırlar.
Ya da örneğin, aslında çok büyük bir yatırımcı olmamasına rağmen, tedirgin şekilde gözlerini ekonomi kanalından ayıramayan kişiler oluyor. Artık bunun başka bir çözümü var. Borsa Alarm’ınızı kurmak. Takip etmek istediğiniz hisseleri giriyorsunuz. Öngördüğünüz tavan ve taban fiyatlarını yazıyorsunuz.
Borsa Alarm sizin için, her gün hisselerin güncel fiyatını otomatik denetliyor. Belirlediğiniz tavana yükseldiğinde size Alarm veriyor. Taban fiyata düştüğünde de haberiniz oluyor. Böylece borsayı unutabiliyorsunuz. Hisseler sizin belirlediğiniz bandın dışına çıktığında nasıl olsa bilgilendirileceksiniz. Zaten bilgisayarlar bizim için yorucu olabilecek görevleri otomatik yaptığından hayatımızda değil midir.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir