Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Blippar
PasaindirMobil UygulamalarAndroid › Blippar

Blippar

Şimdi İndir
Android 4.1 ve üzeri - 16.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.8.14
Boyut:
16.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Pasaindir Mobil Uygulamalar
Clash of Clans
Android ve iOS Için Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
İnternetsiz Okey
Android Için internetsiz Okey Oyunu
Maça Kızı
Android Için Maça Kızı Oyunu
Şehirler Arası Otobüs Sürme
Android İçin Otobüs Sürme Oyunu
Need For Şahin
Android Için Şahin Yarış Oyunu
Blippar
Blippar
Blippar

Android ve iOS Için Arttırılmış Gerçeklik Uygulaması

Doğukan
Son güncelleme: 09 Ağustos 2016, Salı

Blippar, yakınımızdaki manavların yerlerini, besin değerlerini ve en beğenilen yemek tariflerini de görebiliyor. Blippar görüntü tanıma, artırılmış gerçeklik ve bilgisayar görüntüsü teknolojisini fiziksel dünyada hayata geçirmek üzere akıllı cihazlardan yararlanıyor.

Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletinize ya da iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama ile artık hayat daha kolay bir hal alacak. Sevdiğin markaların hayranlık uyandıran Artırılmış Gerçeklik deneyimleri için, tüm sayfayı ya da ürünü 'blipp’le'. Blippar logosu bulunan ürünlerin üzerinde cihazınızın kamerası aracılığıyla eğlenceli oyunlar oynayabilir ve videolar izleyebilirsiniz. Blippar nedir derseniz, geleneksel medya ve reklamcılık için çığır açan, tarama yapmadan ya da fotoğraf çekmeden, sanal ortamda yer alan her metaryali ve objeyi, akıllı telefonunuz veya tabletinizden anında görebilmenizi, satın almanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Blippar uygulaması en son güncellemesi ile bir görsel arama motoru olma özelliğine kavuştu. Film afişleri ve DVD kapaklarından ambalajlara, yiyeceklerden basılı malzemelere kadar aklınıza gelen her şeyi Blipp leyin. Telefonunun kamerası aracılığıyla gündelik nesneleri, ürünleri ya da görselleri blipp’leyerek yepyeni bir dünyayı keşfedip; bilgilere, videolara, oyunlara müzik listelerine, özel tekliflere ve daha fazlasına ulaş.

Blippar Nedir? Nasıl Kullanılır?
Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Blippar uygulaması mobil cihazınızın kamerası ile kullanabileceğiniz ve etrafınızda ki hemen hemen herşeyin resmini çekerek, bunlar hakkında bilgiler, detaylar, alakalı eğlenceli içeriklere akıllı telefonunuz veya tabletinizden anında ulaşmanızı, satın almanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir