Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Benim Konuşan Angela
PasaindirMobil UygulamalarAndroid › Benim Konuşan Angela

Benim Konuşan Angela

Şimdi İndir
Android 4.1 ve üzeri - 73.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.5.1
Boyut:
73.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Mobil Uygulamalar
Digiturk Play
Android ve iOS İçin Digiturk İzleme Uygulaması
Karaoke Türkçe
Android için Karaoke Uygulaması
Nesine
Android Ve iPhone için Nesine.com Uygulaması
Karikatür Zamanı
Android Için Karikatür Okuma Uygulaması
Talking Tom Cat
Android ve iOS Için Benim Konuşan Tom Oyunu
Konuşan Tom Altın Peşinde
Android Için Konuşan Kedi Tom Koşu Oyunu
Konuşan Tom Jetski
Android Için Konuşan Tom Jetski Maceraları
Benim Konuşan Angela
Benim Konuşan Angela
Benim Konuşan Angela

Android Için Türkçe Konuşan Kedi Oyunu

Muhammed
Son güncelleme: 17 Mayıs 2017, Çarşamba

Benim Konuşan Angela'm, göz alıcı dünyasına hoş geldin! Angela'yı kendi sanal evcil hayvanın olarak sahiplen ve ona masalsı bir yaşam sunmaya çalış. Bir kedi yavrusundan bir kediye dönüşürken o tamamıyla senindir. Evcil hayvan olarak sahipleneceğiniz Angela'yı birbirinden güzel kıyafetler ile giydirebilir, farklı saç modellerinden dilediğinizi seçerek saçlarına şekil verebilir, acıktığında besleyebilir ve sıkıldığında Angela ile birlikte oyunlar oynayabilirsiniz.

Tek amacınız Angela'yı mutlu etmek.

Angela'yı son modaya uygun olarak giydir, onu en zarif giysilerle donat ve onun saçına en hayranlık uyandıran saç modellerini yaptır. Evini güzelleştir ve onu lezzetli ziyafetlerle besle. Onunla birlikte oyunlar oynayabilir, arkadaşlarınla alıp vermek üzere havalı çıkartmalar toplayabilir ve bir dolu eğlence yaşayabilirsin.

ANGELA'NI YETİŞTİR:
Ancela 'yı şirin bir kedi yavrusuyken sahiplen ve onun büyüyerek tarz sahibi bir şehirli kediciğe dönüşmesine yardımcı ol. Diş fırçalamaktan kıyafet alışverişine – o tamamıyla senin!

YARATICILIĞINI KONUŞTUR:
Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angela'yı da bir o kadar olağanüstü kıl! Onun evini ve gardırobunu bir sürü farklı biçimde yükselt ve kişiselleştir. Onun tam istediğin gibi görünmesini sağla!

GİYİNİP KUŞANMACILIK OYNA:
Angela'yı gönlünce özelleştirerek çarpıcı stil anlayışının parıldamasına izin ver; Angela'yı en son moda kıyafet ve aksesuarlarla donat ve kıyafetine uyacak biçimde ona makyaj yap.

ONUN NEREDE YAŞADIĞINI SEÇ:
Angela'nın evi için bir sürü farklı seçenek arasından en sevdiğin konumu seçip, onun müthiş terasından görünen manzarayı kişiselleştir.- OYUNLAR OYNA: Müthiş yeni mini oyunları keşfet ve oyna!

ÇIKARTMALAR TOPLA:
Her biri Angela'nın yepyeni görselleriyle süslü yüzlerce sanal çıkartma bul ve topla ve bunları kendi süper özel albümüne yerleştir. Hatta albümünü tamamlamak için diğer oyuncularla çıkartma alışverişi yapabilirsin.-

ÖZEL GİYSİLER AL:
Özel çıkartmaları toplayarak ve özel yeni kıyafetlerin kilidini kaldırarak Angela'nın müthiş kıyafetler içinde ışıl ışıl ışıldamasını sağla.
ANGELA'YLA OYNA:
Angela'nın gerçek hayattakine benzer duyguları vardır, o yüzden ona nazik davran! Onunla ekrandan yakından ilgilen ve nasıl tepki verdiğini izle. Onunla konuşup, ona şarkı söylediğinde o her şeyi tekrar edecektir.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir