Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Abbyy FineReader
PasaindirMasaüstü Programları › Abbyy FineReader

Abbyy FineReader

Şimdi İndir
Windows Tümü - 400.00 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
14.0
Boyut:
400.00 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Pasaindir Masaüstü Programları
BlueStacks
Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma
Windows Movie Maker Türkçe
Film Editörü Movie Maker indir
Sanal Klavye Programı
Türkçe Sanal Klavye Programı
ABBYY PDF Transformer+
Türkçe PDF Dönüştürme Programı
Abbyy Screenshot Reader
Resimden Yazı Okuma Programı
Abbyy FineReader
Abbyy FineReader
Abbyy FineReader

Resimden Yazı Alma (OCR) Programı

Muhammed
Son güncelleme: 21 Nisan 2015, Salı

Taranmış belgeleri veya resimden oluşan PDFleri Yazıya Dönüştürebilirsiniz.

ABBYY FineReader ile tüm taranmış belgeleri kusursuz şekilde yazıya aktarılarak düzenleyebilirsiniz. OCR yazılımları arasında en iyi olarak bilinen program sayesinde normal olarak yazmış olduğunuz bir yazıyı, notları veya farklı yazıları kolayca bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz.

Taranmış bir resmi metin haline sıfır hata ile dönüştürebilir ve pek çok taranmış döküman üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. FineReader belgelerin yeniden yazılması ihtiyacını ortadan kaldırır ve önemli bilgileri anında kullanmanıza olanak tanır. Kağıt veya salt resim formatındaki orijinal belgelerden yeni belgeler oluşturup düzenleyin. FineReader'ın, görsel düzeni ne kadar karmaşık olursa olsun belgeleri düzenlenebilir dosyalara dönüştürme becerisi sayesinde zaman ve emekten büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Dönüştürmekte olduğunuz kağıt veya taranmış belgelerin sayfalarına anında erişim sağlar. İster iki sayfa, ister binlerce sayfa olsun; tüm belgenin işlenmesini beklemeden içerikleri gözden geçirmeye başlayabilir veya kopyalamanız gereken herhangi bir bölümü seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, çıkarmanız gereken alanı seçmek; FineReader bu alandaki metni tanıyacak ve birkaç saniye içinde kopyalanmaya hazır hale getirecektir. Doğru metin akışı, tablo, sütün, içindekiler, üstbilgi, altbilgi, dipnot, sayfa numarası, tablo/diyagram bölümleri, yazıtipi boyutu ve stili dahil olmak üzere çok sayfalı belge yapısını ve formatını hassas bir şekilde yeniden oluşturarak yeniden yazma yükünden kurtarır.

NOT: Programın deneme sürümü 15 gün boyunca kullanılabilir; 50 sayfa tanıma ve bir defada bir belgenin ancak bir sayfasını kaydetme/yazdırma imkanı sağlar. Denem sürümü 190 tanıma dilini destekler ve mevcut tüm arayüz dillerini içerir. Kurulum sırasında Türkçeyi seçiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir